Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Poniedziałek 15:30 Witomino

Wtorek 19:15 testy wydolnościowe obecność obowiązkowa - hala LA

Środa wolne

Czwartek 15:30 Witomino

Piątek 16:00 Witomino

Sobota wolne

Niedziela wolne

KP STAROGARD GDAŃSKI - ARKA GDYNIA  5:1 (0:1) Znalezione obrazy dla zapytania starogard kp  arka  
  

Sobota ,20.05.2017, godz. 13:00

Starogard Gd. ,ul .Harcerska 20

Bramki:  45' ,48', 55', 60', 70' - Wojda 30'.

 

Arka Gdynia:    Molenda (41'Rudowski) Wojda (60' Talaśka), Bohm, Urbański (55' Kokociński)  Szaflarski, Kaszuba   (50' Szwoch), Bach, Janczak ,Faltyński , Obłąkowski (55' Ossowski), Szejko.

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników na mecz mistrzowski Kadry Województwa Pomorskiego z Kadra Kujawsko-Pomorskiego ZPN rocznik 2001:

 1. Młyński Mateusz Arka Gdynia SSA

2. Molenda Michał SI Arka Gdynia

3. Wojda Damian SI Arka Gdynia

4. Szaflarski Kacper SI Arka Gdynia

5. Wiśniewski Kacper SI Arka Gdynia

6. Przybyszewski Tomek Powiśle Dzierzgoń

7. Sikora Kamil Lechia Gdańsk SA

8. Lizakowski Jakub Lechia Gdańsk SA

9. Marek Maciej Lechia Gdańsk SA

10. Kopania Jan Lechia Gdańsk SA

11. Gryszkiewicz Piotr Lechia Gdańsk SA

12. Petk Adrian Lechia Gdańsk SA

13. Smolak Tycjan Bałtyk Gdynia

14. Czajkowski Mariusz Jaguar Gdańsk

15. Bladowski Kacper Jaguar Gdańsk

16. Wiśniewski Marcin Jaguar Gdańsk

17. Narożniak Damian Jaguar Gdańsk

18. Espersen Krystian Jaguar Gdańsk

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry buty lanki, wkręty (naturalna trawa) i ochraniacze, klapki, kosmetyczka i ręcznik, aktualną legitymację szkolną, kartę zawodnika oraz kartę badań sportowych. Zbiórka w dniu 17.05.17 r. godz. 7:55 Gdańsk ul. K. Górskiego 1 (przy hali AWFiS). Przewidywalny powrót w dniu 17.05.17 r. około godz. 19:00 Ze sportowym pozdrowieniem: Trener Leszczyński Marek 691-402-319 Trener Frydrych Jakub 883-347-799 Trener Talik Jarosław 783-482-119 Trener Stanisław Mikołajczyk

Poniedziałek 15:30 Witomino

Wtorek 18:00 Ekstraklasa Arka Gdynia - Wisła Płock

Środa wolne

Czwartek 15:30 Witomino

Piątek 16:00 Witomino

Sobota mecz mistrzowski KP Starogard Gd. - Arka Gdynia godz.11:00

Niedziela wolne

Mecz z Chojnicami nie był dobry w naszym wykonaniu , mimo iż pierwsi strzeliliśmy gola i do przerwy prowadziliśmy 2:1 to wynik końcowy 2:3 dla przyjezdnych jest wielkim rozczarowaniem dla nas. 


       
  ARKA GDYNIA - CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:3(2:1)    

Bramki : Wojda 7' , Faltyński 37'.     

  Arka Gdynia:   Molenda (50' Michniewicz), Wojda , Urbański, Jahn (60' Ossowski)  Szwoch (50 Deja ) Gibaszek, Szaflarski, Obłąkowski, Bach ( 60'Dudek), Janczak, Faltyński.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 628501
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012