Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

arkaARKA GDYNIA - GRYF SŁUPSK   3:0 (2:0)  Znalezione obrazy dla zapytania GRYF SŁUPSK

Sobota 10.06.2017, godzina 11:00

Gdynia ,Górskiego 10 - NS

Bramki: Wiśniewski 22' ,Urbański 33' , Faltyński 76'.

Arka Gdynia:  Molenda, Wojda ( 41' Kaszuba) , Bohm, Urbański (50' Jahn) , Wiśniewski , Szaflarski, Talaśka, Bach, Janczak ,Obłąkowski ( 50' Ossowski) , Faltyński.

Zwycięstwem zakończyliśmy o zakończenie sezonu pokonując zespół Gryfa Słupsk 3:0. Pierwsza połowa mogła się podobać .Zagraliśmy wysoko i agresywnie nie pozwalając przeciwnikom na konstruowanie akcji. W 22 minucie świetnym podaniem do Wiśni popisał się Miłosz Janczak a Kacper uderzeniem z 18 metra pokonał bramkarza przyjezdnych.W 33 minucie bardzo wysoko odebraliśmy piłkę i zakończyliśmy bramką autorstwa Fabiana Urbańskiego.Druga połowa bardzo senna z paroma sytuacjami na podwyższenie wyniku.W 76 minucie na indywidualny rajd zdecydował się Krystian i został powalony w polu karnym. Sędzia wskazał na 11 metr.. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość i podwyższył na 3:0.

Liczba odwiedzin: 1289029
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.