Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 2799

We wtorek 27 czerwca br. odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu SI ARKA połączone z wyróżnieniem najlepszych zawodników naszego klubu. Spotykamy się o godzinie 17:30 przy fontannie na Skwerze Kościuszki. Po przejściu na nabrzeże, gdzie przycumuje statek PIRAT udamy się w godzinny rejs po zatoce. Obowiązuje sprzęt wyjściowy, proszę o zabranie flagi rocznikowej

Przed nami ostatnie dni treningowe przed długo oczekiwanymi wakacjami. Zanim te nastąpią, spotkamy się jeszcze trzy razy. 

- Poniedziałek, 19.06 godz. 15:30 - Witomino 

- Piątek, 23.06 godzina 14:00 - Narodowy Stadion Rugby (obecność obowiązkowa, zajęcia poprowadzi przejmujący zespół trener Dariusz Ulanowski)

- Poniedziałek, 26.06  godzina 17:00 Narodowy Stadion Rugby (ostatni trening pod okiem trenera Ireneusza Michalika. W godzinach zajęć spotkanie trenera Ulanowskiego z rodziacami. Serdecznie zapraszam)

 - Wtorek 27.06 godzina 17:30 - Skwer Kościuszki, Morskie Klubowe Zakończenie Sezonu

Na tegoroczny letni obóz sportowy wyjedziemy  do gminy Rewal położonej nad Bałtykiem na zachodnim wybrzeżu.  Naszą bazą noclegową oraz wypoczynku i relaksu będzie znany nam z ubiegłorocznego pobytu  Ośrodek Familijni w Pogorzelicy, natomiast główne zajęcia treningowe odbywać się będą w sąsiednim Niechorzu. Karty obozowe są do pobrania u trenera Darka Ulanowskiego. W rozwinięciu newsa znajdziecie Państwo więcej szczegółów.

Czytaj więcej...

DSC 9538

Udanie zakończyliśmy zmagania ligowe sezonu 2017/18. Obie nasze ekipy odniosły wyjazdowe zwycięstwa solidarnie strzelając cztery i tracąc po dwa gole. Również końcowa pozycja w tabeli jest identyczna bo w obu grupach uplasowaliśmy się na drugich miejscach co w kontekście gry z zespołami często złożonymi z zawodników o dwa lata starszych jest wynikiem dobrym.

KJB GR.I ORKAN RUMIA - ARKA III GDYNIA 2 : 4 (1 : 1)

SOBOTA, 10 CZERWCA, GODZINA 11:00

RUMIA JANOWO, WROCŁAWSKA

                     SĘDZIA: BORAWSKI ARKADIUSZ                    

Arka Gdynia : Michniewicz, Skowronek, Byzdra, Chojnacki, Gibaszek, Sulewski, Brodnicki, Samson, Mądry, Deja, Lademann, Król, Fornalik

Bramki: Jakub Fornalik 24', Marcel Brodnicki 58', Maksymilian Mądry 73', Kornel Samson 80'

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 651660
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012