Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Zdjęcie użytkownika Arka Gdynia 2002.

Wielki niedosyt po dzisiejszym meczu w Gdańsku gdzie zremisowaliśmy z tamtejszą Gedanią Gdańsk 1:1.Mecz powinniśmy roztrzygnąć już w pierwszej połowie gdzie stworzyliśmy sobie trzy 100% sytuacje.

GEDANIA GDAŃSK - SI ARKA GDYNIA 1:1(0:0)

Niedziela 20 maja, godz.11:00

Arka Gdynia: Rejman(41' Skowronek) -  Dopierała,Dobek, Życzyński , Nowicki ( 41' Rusnak), Chmurzyński,  Przyborowski(50'Pestka), Grodecki (52'Posmyk), Parulski, Jankowski( 57' Zwoliński.

Już w pierwszej minucie tego spotkania Nikodem wyszedł sam na sam z bramkarzem ale trafił tylko w poprzeczkę. Następną sytuację zaprzepaścił Kornel również w pojedynku sam na sam z bramkarzem  jego próba"lobowania"bramkarza skończyła się niepowodzeniem. Najdogodniejsza sytuację miał Paweł, który ograł bramkarza i miał przed sobą już tylko  pustą bramkę postanowił ograć jeszcze obrońcę i przy oddawaniu uderzenia został zblokowany przez bramkarza.

W drugiej połowie nie stwarzaliśmy sobie już tak dogodnych sytuacji. Co więcej nie radziliśmy sobie z atakami Gedanii. i tak po jednej akcji gospodarzy sędzia podyktował rzut karny. Na szczęście Marcin idealnie wyczuł strzelca i wynik nie uległ zmianie.

Niestety w 75 minucie nie ustrzegliśmy się błędu i w zamieszaniu podbramkowym straciliśmy bramkę.I gdy wszystko wskazywało na to że z Gdańska wrócimy bez punktu ostatnia nasza akcja przyniosła nam wyrównanie. Oliwier z zimna krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i uratował jeden punkt.

OLIMPIC GDAŃSK - ARKA GDYNIA 4:2(2:1)

Sobota 19.05.2018, godz. 14:00

Gdańsk, Traugutta 29

Arka Gdynia: Król - Motyl, Stolc oraz zawodnicy wyznaczeni przez trenera rocznika 2003.

Liczba odwiedzin: 1289107
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.