Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 SI "ARKA" - ROCZNIK 2002

 

  S P O N S O R Z Y    D R U Ż Y N Y

Masterleasewilla rewa

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

                  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE ZESPOŁU

FANPAGE KLUBU

Skowronek Marcin                Sawicki Damian               Król Jakub

Dobek Oliwier                    Rejman Oskar                    Byzdra Jakub

Dobrakowski Mikołaj                    Chojnacki Damian                    Dopierała Dawid

Fornalik Jakub                    Grodecki Paweł                    Jankowski Igor

Kamiński Bartosz                    Książkiewicz Kacper                    Kijek Tomasz

Mirowicz Albin                    Lademann Ryszard                    Mądry Maksymilian

Parulski Nikodem                    Nowicki Radosław                    Motyl Kamil

Posmyk Milan                    Przyborowski Kornel                    Stec Kacper

Stępień Mateusz                    Sulewski Adam                    Stefański Michał

Tomczak Kacper                    Własny Kasper                    Życzyński Jakub

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAZWISKO IMIĘ NUMER
Byzdra Jakub 4
Chojnacki Damian 19
Dobek Oliwier 16
Dobrakowski Mikołaj 2
Dopierała Dawid 99
Fornalik Jakub 26
Grodecki Paweł 12
Jankowski Igor 25
Kamiński Bartosz 5
Kijek Tomasz 6
Król Jakub br 1
Książkiewicz Kacper 77
Lademann Rysiek 21
Mądry Maksymilian 17
Mirowicz Albin 24
Motyl Kamil 97
Nowicki Radosław 22
Parulski Nikodem 7
Posmyk Milan 8
Przyborowski Kornel 14
Rejman Oskar br 1
Sawicki Damian br 1
Skowronek Marcin br 1
Stec Kacper 15
Stefański Michał 18
Stępień Mateusz 11
Sulewski Adam 9
Tomczak Kacper 10
Własny Kasper 20
Życzyński Jakub 3

 

 

 

 

Dariusz Ulanowski - I TRENER 

 

ARKA 2000 030 

ARKADIUSZ ZAGÓRSKI - TRENER BRAMKARZY

 

 

Dariusz Ulanowski: d.ulanowski@si-arka.gdynia.pl 

Arkadiusz Zagórski:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. 501 932 322

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 737896
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012