Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

KLJB     Teamspirit Gdańsk 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03

Zbiórka w dniu 21.10.17 r. (sobota) godz. 9:00 Gdańsk ul. Traugutta 29

PLJC1         SI Arka Gdynia 2003 – Gedania Gdańsk 2003
Zbiórka w dniu 21.10.17 r. (sobota) godz. 8:10 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Tandecki, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Nikielski, Trela, Zamarippa, Soboczyński, Pyrek, Kozłowski, Wołczyński.

 

KLJB     Teamspirit Gdańsk 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03

Zbiórka w dniu 21.10.17 r. (sobota) godz. 10:00 Gdańsk ul. Traugutta 29

Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Betka, Król, Reszka, Sawicki, Malotka, Skrzypczak, Bławat P, Bławat C.

PLJC1  GTS Pruszcz Gdański 2003 - SI Arka Gdynia 2003

Zbiórka w dniu 15.10.17 r. (niedziela) godz. 11:00 Straszyn ul. Starogardzka 48
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Tandecki, Wołczyński, Formella, Karbowiak, Skóra, Nikielski, Pyrek, Zamarippa, Wojciechowski, Trela, Soboczyński, Zaryczański.

KLJB       SI Arka Gdynia 2002/03 – Olimpic Gdańsk 2001/02
Zbiórka w dniu 14.10.17 r. (sobota) godz. 13:00 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Betka, Dusza, Król, Reszka, Raczyński, Sawicki, Malotka, Skrzypczak, Kozłowski.

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2003 na mecz mistrzowski z Kadrą Wielkopolskiego ZPN, który odbędzie się 11 października 2017 w Kleczewie (godzina 13.00).

Bruhn Jakub, Formella Michał, Miłaszewski Wojciech, Tandecki Adam, 

Trela Mateusz, Karbowiak Borys, Skóra Kacper, Skręta Kamil, Nikielski Dorian

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą kartę zawodnika, aktualne badania sportowe, buty piłkarskie na sztuczną oraz naturalną nawierzchnię ,sprzęt sportowy.

W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.

Trener:  Szymon Hartman     508 275 019
II Trener: Błażej Adamus      660 029 667

 

PLJC1        SI Arka Gdynia 2003 – FC Gowidlino 2003
Zbiórka w dniu 07.10.17 r. (sobota) godz. 10:15   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Pyrek, Kozłowski.

KLJB      Korona Żelistrzewo 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03
Zbiórka w dniu 08.10.17 r. (niedziela) godz. 13:00 Żelistrzewo ul. Szkolna 2
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Betka, Dusza, Król, Reszka, Wołczyński, Raczyński, Bławat, Malotka, Skrzypczak,

W MIEJSCE CEZAREGO DUSZY NA NIEDZIELNY MECZ POWOŁANY ZOSTAJE JULIAN SAWICKI

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 707618
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012