Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Gładkie zwycięstwo odnieśliśmy w niedzielne południe pokonując na wyjeździe zespół Cartusii 6:0.Pierwsze minuty tego meczu nie zapowiadały łatwej przeprawy w tym meczu. To gospodarze jako pierwsi zagrozili naszej bramce a dobrymi interwencjami popisał się Szymon Wolny.Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 35 minucie kiedy to Michał Formella wykorzystał znakomite podanie od Kacpra Hebla i technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Dwie minuty później ponownie na listę strzelców wpisał się Michał i ponownie asystował Hebelek. Po zmianie stron gra toczyła się już do jednej bramki. W 56' minucie Skórka popisał się technicznym uderzeniem podwyższając wynik na 3:0. Mateusz Trela trafił w 75 minucie i było 4:0 a minutę później na listę strzelców wpisał się Dawid Król i było 5:0. W 90 minucie wynik spotkania ustalił Skórka wykorzystując idealne podanie od Goblina.