Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 Gładkie zwycięstwo odnieśliśmy w niedzielne południe pokonując na wyjeździe zespół Cartusii 6:0.Pierwsze minuty tego meczu nie zapowiadały łatwej przeprawy w tym meczu. To gospodarze jako pierwsi zagrozili naszej bramce a dobrymi interwencjami popisał się Szymon Wolny.Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 35 minucie kiedy to Michał Formella wykorzystał znakomite podanie od Kacpra Hebla i technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Dwie minuty później ponownie na listę strzelców wpisał się Michał i ponownie asystował Hebelek. Po zmianie stron gra toczyła się już do jednej bramki. W 56' minucie Skórka popisał się technicznym uderzeniem podwyższając wynik na 3:0. Mateusz Trela trafił w 75 minucie i było 4:0 a minutę później na listę strzelców wpisał się Dawid Król i było 5:0. W 90 minucie wynik spotkania ustalił Skórka wykorzystując idealne podanie od Goblina.

 

PLJB1  Cartusia Kartuzy - Arka Gdynia SI   

Niedziela, 31 marca, godz. 11:00

Kartuzy , 3 Maja.

Bramki: Michał Formella 35’,37', Skóra 56',90'.Trela 75',Król 76'.

Arka Gdynia: Wolny (46' Miłaszewski) -  Zamarripa (53' Trela), Skreta ,  Hebel  , Formella Michał (59' Król) , Pyrek (59'Soboczyński),  Lis( 65'Skrzypczak) , Zaryczański(65'Betka),Tandecki , Matusiak(46' Zelewski) Skóra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1006790
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012