Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLJB1 Arka Gdynia SI  - Kaszubia Kościerzyna 5:2(3:2)

Sobota,6 kwietnia, godz. 13:00

Gdynia NSR.

Bramki: Lis 26', Hebel 33',50', Trela 40', Pyrek 61'.

Arka Gdynia: Wolny (46' Miłaszewski) -  Zamarripa , Skręta ,  Hebel , Pyrek (65' Król),  Lis( 55' Soboczyński) , Zaryczański (46'Betka),Tandecki ,  Zelewski (70' Kozłowski), Trela, Skóra.

Mimo ,że to goście strzelili jako pierwsi gola to odnieśliśmy pewne i zasłużone zwycięstwo.W 13 minucie niefrasobliwość naszych obrońców wykorzystał zespół przyjezdny.Dokładnie 13 minut później doprowadziliśmy do wyrównania po uderzeniu Kacpra Lisa. Kacper Hebel w 33 minucie wyprowadził nas na prowadzenie wykorzystując idealne podanie od Skóry.Gdy już wydawało się że panujemy niepodzielnie na boisku dostajemy bramkę kuriozum. Z 40 metrów zawodnik gości wstrzeliwuje piłkę na naszą bramkę i ku ich uciesze pokonuje Szymona Wolnego.Na szczęście w 40 minucie Mateusz Trela wyskakuje idealnie w tempo do zagranej piłki i głową pokonuje bramkarza gości.W drugiej połowie szybko bo już w 48 minucie podwyższamy na 4:2 . na listę strzelców ponownie wpisuje się Hebelek.Na 5:2 podwyższa Maciej Pyrek w piękny sposób wykańczając akcje.Mimo wielu jeszcze sytuacji bramkowych wynik nie uległ już zmianie.

Liczba odwiedzin: 1005845
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.