Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

KP Starogard Gdański - Arka Gdynia SI  0:5(0:2)                     Znalezione obrazy dla zapytania kp starogard
arka

Niedziela, 14.04.2019 g. 11:00

Starogard, ul. Harcerska 20

Bramki: Pyrek 7',Soboczyński 29',Trela 62',64',Skóra 77'.

Arka Gdynia:  Wolny (64'Miłaszewski )-  Soboczyński (46' Król) Zamarripa (65' Matusiak) , Skreta , Trela, Hebel (86' Formella) , Zelewski ,  Pyrek, Zaryczański, Tandecki , Skóra.

Pewne zwycięstwo odnieśliśmy dzisiejszego dnia pokonując na wyjeździe zespół KP Starogard 5:0. Od pierwszych minut nasza dominacja na boisku nie podlegała dyskusji. Już w 7 minucie Pyrek wykorzystał idealne podanie od Kamila Skręty i lobem pokonał bramkarza. Na 2:0 podwyższył Patryk Soboczyński nie dając żadnych szans bramkarzowi gospodarzy po atomowym uderzeniu z dystansu. W pierwszej połowie mimo wielu sytuacji bramkowych wynik do przerwy nie uległ podwyższeniu. W drugiej połowie w ciągu 2 minut Mateusz Trela dwukrotnie podwyższył wynik na 3:0 i 4:0 wykorzystując idealne podania Kacpra Hebla. W 77 minucie wynik na 5:0 technicznym uderzeniem  ustalił Kacper Skóra.

Liczba odwiedzin: 1289108
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.