Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh
Termin: 27-29 wrzesień 2013 r.
Miejsce: Obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim, ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański
Ubiór: W turnieju gramy w pasiakach Heitztechnik, niebieskich spodenkach i żółtych getrach. Dodatkowo zabieramy dresy i ortaliony.
Dokumenty do zabrania: Karty zdrowia i legitymacje szkolne.
Regulamin turnieju TUTAJ
Powołana kadra:
Łukowicz Kacper, Oliwier Zych, Igor Puścikowski, Igor Czyż, Wiktor Matwiszyn, Wiktor Siłkowski, Krzysztof Babś, Krzysztof Niedźwiedzki, Daniel Posmyk, Nikodem Kozłowski, Adrian Łyszkiewicz Dustet, Wojciech Szafranek, Michał Galiński, Bartosz Wiśniewski.

TABELE - FAZA GRUPOWA
Grupa C Grupa D
Drużyna M. Pkt. Br. Drużyna M. Pkt. Br.
Arka Gdynia 8 21 40-4 Nemen Grodno 9 23 18-7
MOSP Jagiellonia Białystok 8 17 16-7 Naki Olsztyn 9 17 24-11
ŁKS Łódź 8 15 12-6 Warta Poznań 9 16 18-11
AS Pomorze 8 12 16-11 Beniaminek 03 I 9 14 12-11
AP Jagiellonia Białystok 8 12 16-12 AP Śląsk Wrocław 9 13 18-12
Dąbrowa Górnicza 8 10 16-19 Chojniczanka Chojnice 9 12 12-7
Arkonia Szczecin 8 8 11-23 WKS Śląsk Wrocław 9 11 13-14
Beniaminek 03 Starogard Gd. II 8 1 4-26 FC Nevezis 9 9 9-10
Wisła Płock 8 1 6-33 Orzeł 2010 Wałcz 9 9 6-21
        Zawisza Bydgoszcz 9 4 5-25

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
  1. Arka Gdynia  
  2. MOSP Jagiellonia Białystok  
  3. Naki Olsztyn  
  4. ŁKS Łódź  
  5. Nemen Grodno  
  6. AS Pomorze  
  7. Beniaminek 03 Starogard Gd. I  
  8. Warta Poznań  
  9. WKS Śląsk Wrocław  
  10. AP Śląsk Wrocław  
  11. Dąbrowa Górnicza  
  12. AP Jagiellonia Białystok  
  13. Arkonia Szczecin  
  14. Chojniczanka Chojnice  
  15. Beniaminek 03 Starogard Gd. II  
  16. FK Nevezis  
  17. Orzeł 2010 Wałcz  
  18. Zawisza Bydgoszcz  
  19. Wisła Płock  

MECZE FAZY GRUPOWEJ
Grupa C Arka Gdynia 6:1 MOSP Jagiellonia Białystok
Grupa C Arka Gdynia 7:1 Dąbrowa Górnicza
Grupa C Arka Gdynia 3:1 Beniaminek 03 Starogard Gd. II
Grupa C Arka Gdynia 10:0 Wisła Płock
Grupa C Arka Gdynia 2:0 ŁKS Łódź
Grupa C Arka Gdynia 3:0 AS Pomorze
Grupa C Arka Gdynia 4:1 AP Jagiellonia Białystok
Grupa C Arka Gdynia 5:0 Arkonia Szczecin
MECZE FAZY FINAŁOWEJ
Grupa Złota Arka Gdynia 4:0 Nemen Grodno
Grupa Złota Arka Gdynia 2:1 Naki Olsztyn
Grupa Złota Arka Gdynia 2:1 Warta Poznań
Grupa Złota Arka Gdynia 4:0 Beniaminek 03 Starogard Gd. I

PODSUMOWANIE TURNIEJU
(linki do artykułów opisujących zmagania chłopców na turnieju)

DZIEŃ PIERWSZY   DZIEŃ DRUGI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1008329
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012