Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Termin: 09-10 marzec 2013

Miejsce: Hala Miejska im. Andrzeja Grubby, ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański

Ubiór: Na zbiórkę ubieramy się w dresy Heitztechnik. W turnieju gramy w pasiakach Heitztechnik, niebieskich spodenkach i żółtych getrach. Obowiązuje obuwie typu "halówki".

Dokumenty do zabrania: Karty zdrowia i legitymacje szkolne.

Program turnieju TUTAJ            Regulamin turnieju TUTAJ

Powołana kadra:

Łukowicz Kacper, Igor Puścikowski, Igor Czyż, Wiktor Matwiszyn, Daniel Posmyk, Jakub Sochacki, Krzysztof Babś, Wojciech Szafranek, Wiktor Siłkowski, Nikodem Kozłowski, Adrian Łyszkiewicz Dustet, Michał Galiński

 


TABELE - FAZA GRUPOWA
Grupa A Grupa B
Drużyna M. Pkt. Br. Drużyna M. Pkt. Br.
Arka Gdynia 9 22 14-1 Lech Poznań 9 27 27-2
Korona Kielce 9 21 14-3 Lechia Gdańsk 9 20 18-3
Beniaminek 03 I 9 18 12-8 Junost Kaliningrad 9 16 23-9
Naki Olsztyn 9 15 15-9 Orzel 2010 Wałcz 9 14 11-9
Pogoń Szczecin 9 12 10-10 Legia Warszawa 9 13 7-5
Jagiellonia Białystok 9 11 6-9 ŁKS Łodź 9 13 9-10
Ślask Wroclaw 9 9 13-10 Wisła Kraków 9 11 13-11
Zawisza Bydgoszcz 9 9 13-12 Orlik Poznań 9 5 3-23
Baltica kaliningrad 9 8 5-19 Arkonia Szczecin 9 3 5-21
Volna Polesk 9 0 2-30 Beniaminek 03 II 9 2 2-25

KLASYFIKACJA KOŃCOWA FAZY FINAŁOWEJ
  1. Arka Gdynia  
  2. Lech Poznań  
  3. Korona Kielce  
  4. Lechia Gdańsk  
  5. Naki Olsztyn  
  6. Beniaminek 03 I  
  7. Orzeł 2010 Wałcz  
  8. Junost Kaliningrad  

Mecze fazy grupowej (sobota)
ARKA GDYNIA 0:0 KORONA KIELCE
ARKA GDYNIA 1:0 ZAWISZA BYDGOSZCZ
ARKA GDYNIA 1:0 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
ARKA GDYNIA 1:0 ŚLĄSK WROCŁAW
ARKA GDYNIA 2:0 POGOŃ SZCZECIN
ARKA GDYNIA 2:0 NAKI OLSZTYN
ARKA GDYNIA 4:0 BENIAMINEK 03 I
ARKA GDYNIA 3:0 VOLNA POLESSK
ARKA GDYNIA 0:1 BALTICA KALININGRAD
Mecze fazy finałowej (niedziela)
ARKA GDYNIA 0:1 ORZEŁ 2010 WAŁCZ
ARKA GDYNIA 0:0 LECH POZNAŃ
ARKA GDYNIA 2:1 LECHIA GDAŃSK
ARKA GDYNIA 1:0 JUNOST KALININGRAD

PODSUMOWANIE TURNIEJU
(linki do artykułów opisujących zmagania chłopców na turnieju)

DZIEŃ PIERWSZY   DZIEŃ DRUGI

PODSUMOWANIE

MEDIA O NAS !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 961703
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012