Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh
Termin: 06-08 czerwiec 2014 r.
Miejsce: Obiekty MKS ,,Sokół’’ w Starym Sączu ul. Bandurskiego 14a
Ubiór: W turnieju gramy w strojach Heiztechnik. Zabieramy dwa komplety meczowe: żółta koszulka, koszulka w pasiaki, dwie pary niebieskich spodenek i 2 pary żółtych getrów adidas. Dodatkowo zabieramy dresy i ortaliony.
Dokumenty do zabrania: Legitymacje szkolne.
Regulamin turnieju TUTAJ. Harmonogram turnieju TUTAJ.
Więcej informacji na stronie organizatora turnieju TUTAJ.
Powołana kadra:
Oliwier Zych, Kacper Łukowicz, Igor Czyż, Wiktor Matwiszyn, Igor Puścikowski, Wiktor Siłkowski, Adrian Łyszkiewicz-Dustet, Michał Galiński, Krzysztof Babś, Daniel Posmyk, Wojciech Szafranek, Nikodem Kozłowski i Jakub Sochacki.

TABELE - FAZA GRUPOWA
Grupa A Grupa B
Drużyna M. Pkt. Br. Drużyna M. Pkt. Br.
Korona Kielce 9 24 - Escola Varsovia Barcelona 9 21 -
Slovan Bratislava SK 9 19 - Arka Gdynia 9 19 -
Banik Ostrawa CZ 9 19 - Wisła Kraków 9 17 -
MOSP Jagiellonia Białystok 9 18 - FC Wrocław Academy 9 16 -
Akademia Legia Warszawa 9 17 - DjuSSZ 11 Odessa UA 9 15 -
Beniaminek Krosno 9 10 - ŁKS Łódź 9 13 -
Sandecja Nowy Sącz 9 6 - MFK Vranov SK 9 13 -
DJuSSZ Czornomorec UA 9 6 - Zagłębie Sosnowiec 9 8 - 
CSFA Malacky SK 9 6 - Dunajec Nowy Sącz 9 7 -
WKS Śląsk Wrocław 9 6 - Sokoliki Stary Sącz 9 0 -

MECZE FAZY GRUPOWEJ
Grupa B Arka Gdynia 5:1 Sokoliki Stary Sącz
Grupa B Arka Gdynia 1:2 Escola Varsovia Barcelona
Grupa B Arka Gdynia 1:0 ŁKS Łódź
Grupa B Arka Gdynia 4:1 FC Wrocław Academy
Grupa B Arka Gdynia 2:0 MFK Vranov SK
Grupa B Arka Gdynia 3:0 DjuSSZ 11 Odessa UA
Grupa B Arka Gdynia 3:0 Dunajec Nowy Sącz
Grupa B Arka Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec
Grupa B Arka Gdynia 0:1 Wisła Kraków

TABELE - FAZA FINAŁOWA
Grupa Złota Grupa Srebrna
Drużyna M. Pkt. Br. Drużyna M. Pkt. Br.
Escola Varsovia Barcelona 5 12 - ŁKS Łódź 5 13 -
Arka Gdynia 5 12 - DjuSSZ 11 Odessa UA 5 12 -
FC Wrocław Academy 5 12 - MFK Vranov SK 5 12 -
Korona Kielce 5 9 - Dunajec Nowy Sącz 5 12 -
MOSP Jagiellonia Białystok 5 9 - Zagłębie Sosnowiec 5 7 -
Wisła Kraków 5 7 - Beniaminek Krosno 5 6 -
Slovan Bratislava SK 5 6 - WKS Śląsk Wrocław 5 4 -
Akademia Legia Warszawa 5 3 - Sandecja Nowy Sącz 5 3 - 
Banik Ostrawa CZ 5 2 - Sokoliki Stary Sącz 5 3 -
DJuSSZ Czornomorec UA 5 1 - CSFA Malacky SK 5 1 -

MECZE FAZY FINAŁOWEJ
Finał A/B Arka Gdynia 1:0 Slovan Bratislava SK
Finał A/B Arka Gdynia 4:0 Akademia Legia Warszawa
Finał A/B Arka Gdynia 1:0 Korona Kielce
Finał A/B Arka Gdynia 1:2 MOSP Jagiellonia Białystok
Finał A/B Arka Gdynia 2:0 Banik Ostrawa CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1005849
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012