Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh
Termin: 26 styczeń 2013 r.
Miejsce: Rypińskie Centrum Sportu w Rypinie, ul. Dworcowa 11
Zbiórka: 26.01.2013 (sobota) godz. 6:00 na parkingu GOSiR
Ubiór: Na zbiórkę ubieramy się w dresy Heitztechnik. W turnieju gramy w żółto-niebieskich pasiakach Heitztechnik, niebieskich spodenkach i żółtych getrach. Obowiązuje obuwie typu "halówki".
Dokumenty do zabrania: Karty zdrowia i legitymacje szkolne.
Regulamin turnieju TUTAJ
ARKA GDYNIA I ARKA GDYNIA II
Kacper Łukowicz Kacper Łukowicz
Nikodem Kozłowski Marcin Czarniak
Adrian Łyszkiewicz-Dustet Wiktor Matwiszyn
Daniel Posmyk Bartosz Wiśniewski
Wojciech Szafranek Michał Galiński
Igor Czyż Krystian Ciećwierz
Igor Puścikowski Krzysztof Niedźwiedzki
Jakub Sochacki Jakub Lemańczyk
Krzysztof Babś Jakub Perron
Wiktor Siłkowski Mateusz Krause

TABELE
Grupa A Grupa B
Drużyna M. Pkt. Br. Drużyna M. Pkt. Br.
Beniaminek St. Gd. 3 9 6-3 Arka Gdynia I 4 12 20-1
UKS Trójka Rypin 3 4 5-4 Olimpia Elbląg 4 7 6-5
Arka Gdynia II 3 3 2-4 Widok Skierniewice 4 6 4-5
Wisła Płock 3 1 3-5 Arka Gdynia 2005 4 4 5-4
        UKS 12 Włocławek 4 0 3-23

MECZE GRUPOWE
Grupa A 10:30 Arka Gdynia II 0:2 UKS Trójka Rypin
Grupa B 10:45 Arka Gdynia I 1:0 Widok Skierniewice
Grupa A 11:00 Wisła Płock 1:2 Beniaminek St. Gd.
Grupa B 11:15 Olimpia Elbląg 4:1 UKS 12 Włocławek
Grupa A 11:30 Arka Gdynia II 1:0 Wisła Płock
Grupa B 11:45 Arka Gdynia 2005 0:0 Olimpia Elbląg
Grupa A 12:00 UKS Trójka Rypin 1:2 Beniaminek St. Gd.
Grupa B 12:15 Arka Gdynia 2005 0:1 Widok Skierniewice
Grupa A 12:30 Arka Gdynia II 1:2 Beniaminek St. Gd.
Grupa B 12:45 Olimpia Elbląg 0:4 Arka Gdynia I
Grupa A 13:00 UKS 12 Włocławek 0:4 Arka Gdynia 2005
Grupa B 13:15 UKS Trójka Rypin 2:2 Wisła Płock
Grupa A 13:30 Arka Gdynia I 12:0 UKS 12 Włocławek
Grupa B 13:45 Widok Skierniewice 0:2 Olimpia Elbląg
Grupa A 14:00 Arka Gdynia I 3:1 Arka Gdynia 2005
Grupa B 14:15 UKS 12 Włocławek 2:3 Widok Skierniewice

FAZA PUCHAROWA
1. półfinał 15:15 Beniaminek St. Gd. 3:0 Olimpia Elbląg
2. półfinał 15:30 Arka Gdynia I 3:0 UKS Trójka Rypin
o 7. miejsce 15:45 Wisła Płock 0:0 k. 1:0 Arka Gdynia 2005
o 5. miejsce 16:00 Arka Gdynia II 1:0 Widok Skierniewice
o 3. miejsce 16:15 UKS Trójka Rypin 0:2 Olimpia Elbląg
FINAŁ 16:30 Arka Gdynia I 2:0 Beniaminek St. Gd.

PODSUMOWANIE TURNIEJU
(linki do artykułów opisujących zmagania chłopców na turnieju)

RELACJA NA ŻYWO   PODSUMOWANIE 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1028172
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012