Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Arka Gdynia 2004

16:9

GOSRiT Luzino 2004

W czwartek 28 lutego 2013 roku w godzinach treningowych podjęliśmy zespół trenera Tomasza Joryna GOSRiT Luzino rocznik 2004 uzupełniony kilkoma zawodnikami rocznika 2003. Goście rozpoczęli spotkanie bardzo pewnie, szybkie ataki i ogromna determinacja sprawiły, że nasi gracze znaleźli się w niemałych opałach bo po kilku minutach wysoko przegrywali 5:1. Nietuzinkowe zagrania i bardzo dobra gra 1 na 1 przyspożyły naszym zawodnikom wiele problemów, a przeciwnik w tym dniu był nie do powstrzymania.

Po 8 minutach trener zmienił cały zespół, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Szybko strzelone bramki naszych graczy odwróciły oblicze meczu. W kolejnych pojednykach cios za cios i długo wynik utrzymywał się w granicach remisu. Na szczęście bardzo dobrze spisujący się dziś Wojtek Szafranek, Jakub Sochacki czy Nikodem Kozłowski za nic mieli twardą obronę rywali i uparcie dążyli do zwycięstwa. Warto dodać, że ogromną pracę w naszej defensywie robił Wiktor Matwiszyn, który dwoił się i troił aby powstrzymać zawodników GOSRiT'u Luzino. 

Wynik meczu po ponad godzinnej batali przechylił się na naszą korzyść i w rezultacie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:9. Na ogromne słowa uznania zasługuje praca trenera Tomasza Joryna, który świetnie prowadzi zespół z Luzina, a efekty było widać w poczynaniach jego podopiecznych na boisku.

Arka Gdynia 2004

6:1

Olimpic Gdańsk 2003

W piątym dniu (13 lutego 2013 roku) obozu zimowego w Chmielnie rozegraliśmy sparing z drużyną Olimpicu Gdańsk 2003Do meczu wszycy podeszli z zaangażowaniem i efekt było widać już po pierwszych minutach gry. Zagraliśmy 4 x 10 min. bardzo ciekawego spotkania. W efekcie ze starszymi o rok rywalmi wygraliśmy 6:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Kuba Sochacki (2 gole w tym jedną z główki w okienko), Krzysiu Babś (2 gole), Adrian Łyszkiewicz (1 gol) i Bartek Wiśniewski (1 gol).

Arka Gdynia 2004

8:2

AS Pomorze 2004

Kolejny sparing i kolejne emocje za nami. W poniedziałek 1 października 2012 roku Arka Gdynia 2004 miała przyjemność zmierzyć się z rówieśnikami z Akademii Sportowej Pomorze. Mecz rozgrywany był na naszym boisku treningowym na Witominie systemem 3 x 15 min.W pierwszej części walka była dosyć wyrównana i chłopcy z Akademii Sportowej zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, widać było duże zaangażowanie i wolę walki u młodych graczy. Z kolei w drugiej i trzeciej części można było ujrzeć znaczną przewagę Małych Galacticos, świetne akcje, piękne bramki i bardzo duża dyscyplina na boisku to atuty, które charakteryzowały nasz zespół. Sparing okazał się dla nas bardzo pożyteczny, a wynik końcowy 8:2 mówi sam za siebie. Wielkie brawa należą się rodzicom obu klubów za kulturalny i aktywny doping. Kilku chłopców z AS Pomorze wywarło na trenerze Kubie duże wrażenie i na pewno skorzystamy z zaproszenia na mecz rewanżowy.

Bramki w meczu strzelali: Daniel (1 gol), Krzyś B. (1gol), Nikodem (3 gole), Krzyś N. (1 gol), Kuba (1 gol) i Wiktor M. (1 gol).

Arka Gdynia 2004

7:0

Zawisza Bydgoszcz 2004

W sobotnie popołudnie 22 września 2012 roku na naszym boisku treningowym na Witominie gościliśmy drużynę Zawiszy Bydgoszcz (rocznik 2004), która przyjechała do Gdyni zmierzyć się z Małymi Galacticos. Po krótkiej rozgrzewce oba zespoły przystąpiły do gry. Początek spotkania należał do naszych chłopców, którzy ruszyli odważnie do ataku, czego efektem była szybko strzelona bramka. Zawodnicy z Bydgoszczy atakowali raz po raz, ale nie znaleźli skutecznego sposobu na pokonanie dobrze spisującego się dziś w bramce Kacpra Łukowicza. Niemoc Zawiszy konsekwentnie wykorzystywali nasi napastnicy, którzy po wspaniałych akcjach zdobyli łącznie 7 bramek i w efekcie spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0. Podczas spotkania można było usłyszeć wspaniały doping chłopców z Bydgoszczy, którzy żywo mobilizowali swoich kolegów do sportowej walki. Trenerom i zawodnikom Zawiszy Bydgoszcz życzymy sukcesów i czekamy na kolejne mecze naszych drużyn.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1071899
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012