Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Arka Gdynia 2004

8:2

AS Pomorze 2004

Kolejny sparing i kolejne emocje za nami. W poniedziałek 1 października 2012 roku Arka Gdynia 2004 miała przyjemność zmierzyć się z rówieśnikami z Akademii Sportowej Pomorze. Mecz rozgrywany był na naszym boisku treningowym na Witominie systemem 3 x 15 min.W pierwszej części walka była dosyć wyrównana i chłopcy z Akademii Sportowej zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, widać było duże zaangażowanie i wolę walki u młodych graczy. Z kolei w drugiej i trzeciej części można było ujrzeć znaczną przewagę Małych Galacticos, świetne akcje, piękne bramki i bardzo duża dyscyplina na boisku to atuty, które charakteryzowały nasz zespół. Sparing okazał się dla nas bardzo pożyteczny, a wynik końcowy 8:2 mówi sam za siebie. Wielkie brawa należą się rodzicom obu klubów za kulturalny i aktywny doping. Kilku chłopców z AS Pomorze wywarło na trenerze Kubie duże wrażenie i na pewno skorzystamy z zaproszenia na mecz rewanżowy.

Bramki w meczu strzelali: Daniel (1 gol), Krzyś B. (1gol), Nikodem (3 gole), Krzyś N. (1 gol), Kuba (1 gol) i Wiktor M. (1 gol).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1071895
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012