Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

38276273 530086614076115 8561894704734535680 o

Poniedziałek 20.05

09:00 Trening NSR (wyznaczona grupa)

17:00 Trening Witomino (dla zawodników, którzy nie uczestniczyli w porannych zajęciach)

Wtorek 21.05

19:00 Motoryka, hala LA (do potwierdzenia)

DSC 0027 2

Minimalnej porażki doznał nasz zespół w starciu z Jaguarem Gdańsk. W rozegranym na naszym witomińskim obiekcie, po bramce straconej na pięć minut przed końcowym gwizdkiem, to goście zainkasowali trzy punkty. Do tego czasu mecz układał się remisowo, obie ekipy nie stworzyły zbyt wielu sytuacji bramkowych, ale ta runda pokazała, że ostatnie minuty są naszą prawdziwą zmorą i wiele punktów w tym okresie uciekło. Mimo porażki nasi chłopcy zasłużyli na słowa pochwały i liczymy, że dobrą dyspozycję z dzisiejszego meczu utrzymają w następnych spotkaniach.

PLJC1 ARKA GDYNIA SI – JAGUAR GDAŃSK 0:1 (0:0)

NIEDZIELA, 19 MAJA, GODZINA 17:30

Ośrodek Treningowy Witomino

Bramka: Aleks Peda 75’

Arka Gdynia:  Łukowicz, Gołoś, Strzelecki, Gmitrowski, Posmyk, Perron, Zębrzuski, Bartkowiak, Krause, Sobieszczyk, Niedżwiedzki, Adkonis, Czyż oraz zawodnicy rocznika 2005.

18052019

Niestety, bez punktów wracamy z Wronek, gdzie rozgrywaliśmy mecz z Lechem Poznań. Jedyna bramka padła kilka chwil po rozpoczęciu drugiej połowy i jak się okazało przesądziła o losach meczu. Nasz zespół najlepszą okazję zmarnował w 65 minucie kiedy po raz kolejny nie udało się wykorzystać rzutu karnego. Skoda straconych punktów, bo zagraliśmy całkiem przyzwoite zawody ale który to już raz w tym sezonie, że postawa nie przekłada się na zdobycz punktową, Do zakończenia ligi pozostały już tylko dwie kolejki spotkań. Za tydzień na Witominie podejmować będziemy Pogoń Szczecin a całość zakończymy meczem z AP Reissa w Jarocinie. Gramy do końca a dopóki jest szansa wierzymy do końca.

CLJ U15 LECH POZNAŃ - ARKA GDYNIA SI 1:0 (0:0)

SOBOTA, 18 MAJA, GODZINA 14:30

Wronki, Leśna 15

Bramka: Dawid Zięba 41’

W 65 minucie Igor Luchowski nie wykorzystał rzutu karnego, bramkarz obronił

Arka Gdynia: Styn, Babś, Bojarczuk (65' Adkonis), Capar, Łyszkiewicz - Dustet, Gontarz (41’ Sobieszczyk), Kościów, Krasiński, Luchowski, Puścikowski (60' Krauze), Skrobański.

LECHCLJ U15 LECH POZNAŃ - ARKA GDYNIA SIarka

Kadra meczowa: Gołoś, Styn, Adkonis, Babś, Bojarczuk, Capar, Łyszkiewicz - Dustet, Gontarz, Kościów, Krasiński, Krause, Kucharzewski, Luchowski, Niedżwiedzki, Puścikowski, Sobieszczyk, Skrobański.

Wyposażenie: ortalion, bluza, koszulka treningowa „Wielka Arka”, buty do gry na nawierzchnię naturalną i sztuczną, żółte i niebieskie getry Arka 2004, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, termo. Sprzęt wyjściowy, prowiant na drogę

Zbiórka 07:45 na Narodowym Stadionie Rugby, następnie wyjazd na mecz

------------------------------------------

arkaPLJC1 ARKA GDYNIA SI – JAGUAR GDAŃSKJAGUAR

Kadra meczowa: Łukowicz, Strzelecki, Gmitrowski, Posmyk, Perron, Zębrzuski, Bartkowiak, Siłkowski, Czyż oraz zawodnicy rocznika 2005.

Wyposażenie: ortalion, bluza, koszulka treningowa „Wielka Arka”, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, żółte i niebieskie getry Arka 2004, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, termo. Sprzęt wyjściowy

Zbiórka 16:15

15052019

Chyba jakaś klątwa czy fatum wisi nad naszym zespołem bo, który to już mecz, kiedy tracimy bramkę w ostatniej minucie meczu a co za tym idzie jakże cenne punkty. Tym razem, kiedy wydawało się, że zespoły Arki i Lechii podzielą się punktami, gospodarze wyprowadzili kontrę, po której nastąpił faul naszego obrońcy w polu karnym, sędzia wskazuje „na wapno” i na sekundy przed ostatnim gwizdkiem tracimy gola. Wcześniej to dwukrotnie nasz zespół, za sprawą trafień Igora Kucharzewskiego, wychodził na prowadzenie ale gospodarze za każdym razem wyrównywali a w końcowych sekundach zadali decydujący cios. Bardzo szkoda punktów, bo w kontekście walki o utrzymanie były one szalenie ważne. Jednak dopóki piłka w grze i istnieją realne szanse na zachowanie ligi należy zrobić wszystko, by sezon nie zakończył się spadkiem. Przed nami trzy mecze czyli 9 punktów do zdobycia a my ciągle wierzymy, że mimo wielu przeciwności losu jednak się uda.

CLJ U15 LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA SI 3:2 (1:1)

ŚRODA, 15 MAJA, GODZINA 15:00

Sopot, Jana z Kolna 18

Bramki: Krystian Okoniewski 38’, Przemysław Kinder 55’ Kacper Urbański 80k - Igor Kucharzewski 2 (23’, 53’)

W 4 minucie Krzysztof Babś nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Lechii obronił)

Arka Gdynia: Gołoś, Babś, Bojarczuk, Capar, Galiński (41’ Puścikowski), Gontarz (55' Kościów), Krasiński, Kucharzewski, Luchowski, Niedżwiedzki (51' Krause), Sobieszczyk.

Liczba odwiedzin: 961723
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.