Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

arkaPLJC2 ARKA GDYNIA – GEDANIA GDAŃSKgedania gdansk

NIEDZIELA, 22 PAŻDZIERNIKA, GODZINA 09:00

GDYNIA WITOMINO, NAUCZYCIELSKA 9

SĘDZIA: Marcin Skwiot

Kadra meczowa: Łukowicz Kacper, Zych Oliwier, Adkonis Donat, Chamera Adam, Galiński Michał, Gmitrowski Karol, Kościów Jakub, Krajewski Marcel, Krasiński Jakub, Krause Mateusz, Łyszkiewicz Adrian, Matwiszyn Wiktor, Niedźwiedzki Krzysztof, Perron Jakub, Posmyk Daniel, Puścikowski Igor, Sochacki Jakub, Zębrzuski Dawid

Wyposażenie: ortalion, bluza, niebieska bawełniana koszulka treningowa Adidas, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, żółte i niebieskie getry AG, ochraniacze, odzież termo, akcesoria do kąpieli. Dres wyjściowy, polo

WAŻNA LEGITYMACJA SZKOLNA

Zbiórka  08:00 na miejscu.

Igor Czyż powołany na mecz rocznika 2005, sobota, 21 pażdziernika. godz 15:00 (zbiórka 14:00) MKS WŁADYSŁAWOWO - ARKA GDYNIA, COS Cetniewo, Żeromskiego 52

DSC 1282

Dzisiejszego wieczoru spotkały się dwa. jak do tej pory dwie niepokonane, zespoły w lidze. Jaguar przewodził z kompletem punktów, my po  niespodziewanym remisie w pierwszej kolejce w Kartuzach potem już wygrywaliśmy wszystko. Po dzisiejszym pojedynku pozostał status quo. Po emocjonującym aż do końcowego gwizdka sędziego meczu padł remis 1 : 1, który na pewno nie zadawala żadnej z drużyn.

PLJC2 JAGUAR GDAŃSK - ARKA GDYNIA 1 : 1 (0 : 1)

ŚRODA, 18 PAŻDZIERNIKA, GODZINA 18:30

MOSiR GDAŃSK, TRAGUTTA 29

Bramki: 37’ - Jakub Kościów 19’

Arka Gdynia: Łukowicz Kacper, Zych Oliwier, Czyż Igor, Domalik Leon, Galiński Michał, Gasiński Jakub Gmitrowski Karol, Kościów Jakub, Krajewski Marcel, Krasiński Jakub, Krause Mateusz, Łyszkiewicz Adrian, Matwiszyn Wiktor, Posmyk Daniel, Puścikowski Igor, Zębrzuski Dawid

Czytaj więcej...

arkaPLJC2 JAGUAR GDAŃSK - ARKA GDYNIAJAGUAR

ŚRODA, 18 PAŻDZIERNIKA, GODZINA 18:30

MOSiR GDAŃSK, TRAGUTTA 29

SĘDZIA:

Kadra meczowa: Łukowicz Kacper, Zych Oliwier, Babś Krzysztof, Czyż Igor, Domalik Leon, Galiński Michał, Gasiński Jakub Gmitrowski Karol, Kościów Jakub, Krajewski Marcel, Krasiński Jakub, Krause Mateusz, Łyszkiewicz Adrian, Matwiszyn Wiktor, Posmyk Daniel, Puścikowski Igor, Zębrzuski Dawid

Wyposażenie: ortalion, bluza, niebieska bawełniana koszulka treningowa Adidas, buty do gry na nawierzchnię naturalną i sztuczną, żółte i niebieskie getry AG, ochraniacze, odzież termo, akcesoria do kąpieli. 

Dres wyjściowy, polo

WAŻNA LEGITYMACJA SZKOLNA

Zbiórka  17:30 na miejscu

DSC 0038

Poniedziałek 16.10

18:30 – trening Witomino

Wtorek 17.10

19:00 – trening  motoryczny, hala LA

Środa 18.10

18:30 - PLJC2 Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia, Gdańsk Stadion MOSiR Traugutta

Czwartek 19.10

17:00 – trening Witomino

Piątek 20.10

17:30 – trening Witominio

Niedziela 22.10

09:00 PLJC2 Arka Gdynia - Gedania Gdańsk, Witomino ul. Nauczycielska

15:30 Ekstraklasa Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok, stadion miejski

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 707621
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012