Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Zbiórka w sobotę na Witominie o godz. 7.00, wyjazd o godz. 7.15, zabieramy 2 komplety nowego sprzętu, jedziemy w  strojach wyjściowych.

Macedonia : Portugalia, piątek, 20.45, zbiórka 20.15 na wysokości FAN SHOP.

Zawodnicy, którzy zgłosili się na mecz: Chamera, Gmitrowski, Krajewski, Krause, Łyszkiewicz - Dustet Adrian i Artur, Majorek, Posmyk, Szafranek, Zych.

DSC 2799

We wtorek 27 czerwca br. odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu SI ARKA połączone z wyróżnieniem najlepszych zawodników naszego klubu. Spotykamy się o godzinie 17:30 przy fontannie na Skwerze Kościuszki. Po przejściu na nabrzeże, gdzie przycumuje statek PIRAT udamy się w godzinny rejs po zatoce. Obowiązuje sprzęt wyjściowy, proszę o zabranie flagi rocznikowej

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy decydujący mecz barażowy z Gedanią Gdańsk o awans do Ligi Wojewódzkiej Pomorze rocznika 2004, który zakończył się naszym zwycięstwem 4:0.

Strzelcy bramek: Zębrzuski, Galiński, Babś, Szafranek.

Ważne zwycięstwo na koniec sezonu, które pozwoliło uzyskać awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Gratulacje dla zawodników rocznika 2005 i trenera Macieja Dragosza, gdyż głównym autorem tego awansu był właśnie rocznik 2005 wspomagany w niektórych meczach zawodnikami naszego rocznika. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 651662
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012