Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W dniu 2.03.2013 udaliśmy się do Redy na Turnieju Zina Cup organizowanym przez UKS Jedynkę Reda. W turnieju wzięło udział 8 zespołów z województwa Pomorskiego. Wszystkie mecze rozegrywaliśmy w formule każdy z każdym. Pierwsze dwa spotkania przebiegały dosyć ospale, ale w rezultacie uporaliśmy się z naszymi rywalami 4:0 (Bałtyk Gdynia) i 5:2 (Błętkitni Wejherowo).

Ilość niewykorzystanych przez nas dogodnych sytuacji w obu spotaniach była zatrważajaca, na szczęście Krzysiu Babś nie czekał na pozostałych kolegów i sam objął prowadzenie w klasyfikacji strzelców zdobywajac w tych dwóch spotkaniach 5 bramek.

W kolejnych meczach widac było że pozostali chłopcy pozazdrościli Krzysiowi i ostro ruszyli do pracy. Adi, Wojtek, Kuba i Nikodem walczyli do samego końca, aby zdobyć koronę króla strzelców pomimo tego, że każdy z nich zdobył ponad 6 bramek nie zdołali dogonić kolegi z drużyny.

W kolejnych meczach ograliśmy między innymi Olimpię Elbląg (9:0), Czarnych Pruszcz Gdański (4:0), Jedynkę Reda (6:0) oraz AP Dąbrowa (7:1). Jedyną drużyną, która miała taką samą liczbę zwyciestw był GOSRIT Luzino i to właśnie z nimi przyszło walczyć nam o miano najlepszej drużyny w Redzie. Z tej batalii ponownie wyszliśmy zwycięsko pokonując przeciwnika 4:0. Bilans spotkań to 39 bramek strzelonych i 3 stracone.

Bramki dla nas strzelali: Krzyś Babś (8 goli), Wojtek Szafranek (7 goli), Nikodem Kozłowski (7 goli), Adrian Łyszkiewicz (7 goli), Jakub Sochacki (6 goli), Igor Czyż (3 gole) i Wiktor Matwiszyn (1 gol).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1027289
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012