Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Znalezione obrazy dla zapytania baltika kaliningradW rozegranym dziś sparingu na boisku Gdyńskiego Centrum Sportu pokonaliśmy Baltikę Kaliningrad 5:2.

Na zakończenie piłkarskiej jesieni rozegraliśmy sparing z rosyjskim zespołem Baltika Kaliningrad 2003. Tak jak się spodziewaliśmy przeciwnik okazał się bardzo dobrą drużyną, która wszystkie swoje akcje starała się rozgrywać "od tyłu", a dodatkowo dysponował dobrymi warunkami fizycznymi.

Od początku meczu widać było w naszych szeregach dużą mobilizację, co przełożyło się w 2 minucie na szybką bramkę na 1:0 autorstwa Wojtka. Już dwie minuty później mieliśmy następną 100% okazję, lecz tym razem się nie udało, natomiast Baltika wyszła z kontrą i było 1:1. Kolejne gole zobaczyliśmy dopiero w drugiej części (graliśmy 3x20 minut). W 39 minucie Adi wyprowadził nas na prowadzenie. Minutę później podwyższył Kuba Krasiński zdobywając bramkę po zamieszaniu w polu karnym gości. W trzeciej części dołożyliśmy jeszcze dwa gole (Kuba Kościów i Adi - piękną asystę piętą zaliczył Wojtek), a Baltika odpowiedziała jednym trafieniem i mecz zakończył się naszym zwycięstwem.

Minuty, bramki, asysty:

2' 1:0 Wojtek as. Babcia

4' 1:1 Baltika

39' 2:1 Adi as. Babcia

40' 3:1 Kuba Krasiński

55' 4:1 Kuba Kościów as. Wojtek

57' 5:1 Adi as. Wojtek

60' 5:2 Baltika

Liczba odwiedzin: 1291098
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.