Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 0066 2 kopia

Sporą dawkę zajęć zaaplikowali w dniu dzisiejszym trenerzy. Pogoda jak do tej pory dopisuje i jest bardziej wiosennie niż zimowo gdyż słupki rtęci przekraczają 10 stopni, zatem trzeba korzystać z idealnych warunków atmosferycznych i bogatej infrastruktury obiektu. Przydarzyły się pierwsze niegroźne urazy a nad prawidłową rehabilitacją czuwa trener Kuba.

 

DSC 0013 3

Przedpołudniowe zajęcia trwały prawie trzy godziny i zaczęły się na bieżni lekkoatletycznej. Tu zawodnicy mieli do pokonania cztery rundy po 800 metrów.

DSC 0113 2

Następnie przeszliśmy na boisko, gdzie głównym punktem było doskonalenie strzału na bramkę.

DSC 0145 2

Na popołudniowym treningu pracowano głównie nad doskonaleniem gry jeden na jeden. Zespół został podzielony na kilka grup, część toczyła pojedynki zakończone strzałem na bramkę inne grupy miały możliwość szlifowania techniki w „małych grach”. Całość zakończyła gra wewnętrzna.

DSC 0169 2

Po kolacji zawodnicy udali się do salki fitness i trener Kuba na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań FMS zademonstrował poprawnie dobrane ćwiczenia minimalizujące odniesienie kontuzji.

DSC 0198 2

Całość dnia zwieńczył pobyt w Aquaparku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1006783
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012