Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

CLJ 11 FASE Arka 4 3 013

Niestety na tarczy wracamy z niedzielnej podróży do Szczecina gdzie mierzyliśmy się z miejscowym FASE. O takim a nie innym rozstrzygnięciu zadecydowała pierwsza połowa, którą przegraliśmy w stosunku 0:3 i mimo bardzo dobrej gry w drugich 40 minutach nie udało się zdobyć choćby punktu. Jak już wspomnieliśmy pierwsza odsłona to skuteczna gra gospodarzy, którzy w nazbyt łatwy sposób dochodzili do sytuacji brakowych bezlitośnie je wykorzystując. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł z ogromna wiarą w odwrócenie losów meczu i dosłownie zabrakło centymetrów, by tak też się stało. W 52 minucie z rzutu karnego trafił Michał Galiński a po kolejnych kilku minutach gola kontaktowego zdobył Igor Luchowski. Mieliśmy przewagę i gdy wydawało się, że wyrównujący gol jest kwestią czasu gospodarze wyprowadzili zabójcza kontrę. Nie zniechęciło to naszych zawodników, którzy w dalszym ciągu dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu. Taka postawa przyniosła powodzenie w ostatniej minucie spotkania gdy na listę strzelców ponownie wpisał się powracający po kontuzji Michał Galiński. Pozostały jeszcze doliczone do regulaminowego czasu gry całe trzy minuty i wszystko było możliwe. W ostatniej akcji meczu, po rzucie wolnym, futbolówkę głową uderzał Kacper Skrobański a ta zatrzymała się na poprzeczce. Szkoda, zabrakło tak niewiele. Brawa dla naszego zespołu za wiarę i determinację do ostatniego gwizdka sędziego i jeżeli jej nie zabraknie w kolejnych meczach to jeszcze przeżyjemy wiele radosnych chwil.

CLJ U15 FASE SZCZECIN - ARKA GDYNIA SI 4:3 (3:0)

NIEDZIELA, 12 MAJA GODZINA 15:00

Szczecin, Nehringa 69

Bramki: Marcel Predenkiewicz 8', Kacper Kaliński 28', Adrian Czypicki 38', Hubert Szulc 67' - Michał Galiński 2 (52-k, 80'), Igor Luchowski 60'

Arka Gdynia: Styn, Bojarczuk (70'Adkonis), Capar, Galiński, Gontarz (68' Niedżwiedzki), Kościów (48' Krause), Krasiński, Kucharzewski (41' Skrobański), Luchowski, Puścikowski, Sobieszczyk.

Liczba odwiedzin: 1005845
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.