Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

15052019

Chyba jakaś klątwa czy fatum wisi nad naszym zespołem bo, który to już mecz, kiedy tracimy bramkę w ostatniej minucie meczu a co za tym idzie jakże cenne punkty. Tym razem, kiedy wydawało się, że zespoły Arki i Lechii podzielą się punktami, gospodarze wyprowadzili kontrę, po której nastąpił faul naszego obrońcy w polu karnym, sędzia wskazuje „na wapno” i na sekundy przed ostatnim gwizdkiem tracimy gola. Wcześniej to dwukrotnie nasz zespół, za sprawą trafień Igora Kucharzewskiego, wychodził na prowadzenie ale gospodarze za każdym razem wyrównywali a w końcowych sekundach zadali decydujący cios. Bardzo szkoda punktów, bo w kontekście walki o utrzymanie były one szalenie ważne. Jednak dopóki piłka w grze i istnieją realne szanse na zachowanie ligi należy zrobić wszystko, by sezon nie zakończył się spadkiem. Przed nami trzy mecze czyli 9 punktów do zdobycia a my ciągle wierzymy, że mimo wielu przeciwności losu jednak się uda.

CLJ U15 LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA SI 3:2 (1:1)

ŚRODA, 15 MAJA, GODZINA 15:00

Sopot, Jana z Kolna 18

Bramki: Krystian Okoniewski 38’, Przemysław Kinder 55’ Kacper Urbański 80k - Igor Kucharzewski 2 (23’, 53’)

W 4 minucie Krzysztof Babś nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Lechii obronił)


Arka Gdynia: Gołoś, Babś, Bojarczuk, Capar, Galiński (41’ Puścikowski), Gontarz (55' Kościów), Krasiński, Kucharzewski, Luchowski, Niedżwiedzki (51' Krause), Sobieszczyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1056195
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012