Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Cenne zwycięstwo odnieśliśmy pokonując na wyjeździe zespół Chemika Bydgoszcz 4:0. Mimo iż to zespół gospodarzy stworzył jako pierwszy sytuacje 100% wybronioną przez Filipa Gołosia to w dalszej części spotkania nasza dominacja nie podlegała dyskusji. Już w 23 minucie wynik spotkania otworzył Paweł Gontarz pokonując bramkarza uderzeniem zza pola karnego.Po zdobyciu bramki dalej ruszyliśmy wysoko szukając drugiego gola.  W 38 minucie po błędzie bramkarza Chemika Dawid Plackowski  podwyższa na 2:0. w drugiej połowie dołożyliśmy jeszcze dwie bramki autorstwa Donata Adkonisa w 78 minucie a minutę później wynik spotkania ustalił Jakub Gasiński trafiając na 4:0. W pełni zasłużone i od dawna wyczekiwane zwycięstwo!