Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Nie udał nam się wyjazd do Poznania na mecz w CLJ U-17 z AP Reiss, gdzie ulegliśmy 3:0. Już w 30 sekundzie popełniliśmy katastrofalny błąd ,który gospodarze zamienili na bramkę. Ruszyliśmy do odrabiania strat i mimo iż uzyskaliśmy przewagę to nie można zdobyć gola nie oddając uderzeń w światło bramki. Drugą połowę rozpoczęliśmy tak samo fatalnie jak pierwszą dając sobie wbić  gola już w drugiej minucie po gwizdku sędziego. To nie był dzisiaj najwyraźniej nasz dzień mimo iż stworzyliśmy sobie dwie sytuacje to nic nie wpadło do siatki gospodarzy a na dodatek  Reiss dobił nas po raz kolejny po naszych indywidualnych błędach obrońców. Niestety czeka nas  ciężka walka o utrzymanie i tylko od nas zależy czy zasługujemy by w niej pozostać.

CLJ U-17 AP Reiss - Arka Gdynia SI 3:0(1:0)

Piątek 20 września ,godzina 14:30

Arka Gdynia: Gołoś, Skrobański (60 Strzelecki), Krasiński, Kościów(57’ Gasiński), Capar, Dustet, Plackowski(74’ Sochacki), Zieliński, Baranowski, Gontarz(46’ Adkonis), Predenkiewicz.

Liczba odwiedzin: 1016470
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.