Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

Życzymy wszystkim chłopcom, rodzicom i kibicom Spokojnych i radosnych 
Świąt Bożego Narodzenia
Życzy sztab szkoleniowy Arka 2005

ORZECZENIA LEKARSKIE ZEZWALAJĄCE NA UPRAWIANIE SPORTU

UWAGA! Wszystkich obowiązuje orzeczenie wydane

przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie - Oddział Gdynia

Nazwisko i imię ORZECZENIE DATA WAŻNOŚCI BADAŃ
BOHDANOWICZ JAKUB ZDOLNY 06-11-2014
BRANICKI KUBA  ZDOLNY 18-11-2014 
DAMBEK FILIP ZDOLNY 14-11-2014
DUDA IGOR ZDOLNY 20-08-2014
GAJDA ALEKSANDER ZDOLNY 06-11-2014
GNABASIK MARCEL ZDOLNY 29-11-2014
HINZKE OSKAR ZDOLNY 

23-10-2014 

JANKOWSKI ADAM ZDOLNY  06-09-2014 
JAROŃ KACPER ZDOLNY 18-11-2014
KONEWKA DOMINIK  ZDOLNY 18-11-2014 
KOWALEWSKI MATEUSZ  ZDOLNY 11-12-2014 
KIT DAWID ZDOLNY  11-09-2014 
MACZKOWSKI OLIWIER ZDOLNY  20-11-2014 
MISZTAL FRYFERYK  ZDOLNY 19-11-2014 
PADYJASEK JĘDRZEJ ZDOLNY  12-06-2014 

POPŁAWSKI JAKUB

SIEPETOWSKI JULIUSZ

WILCZYŃSKI JAKUB

WIWATOWSKI DAWID

ZDONLY 

ZDOLNY

ZDOLNY

 

ZDOLNY

05-12-2014

20-08-2014

04-12-2014 

 

01-12-2014

 

 

TRENINGI - plan ważny od 02 III 2014 r.

                      dzień

godzina

miejsce

sprzęt

Poniedziałek

 17.00-18.30

Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska 9

 obuwie turf

dresy Adidas

"M-POWER"

Wtorek

 -

 -

 -

Środa

17:00 - 18:30 

Gdynia  Witomino ul. Nauczycielska 9

 obuwie turf, dresy Adidas "M-POWER"

Czwartek

17.30-19.00

 Gdynia GOSiR(klatka), ul. Olimpijska

obuwie turf,

dresy Adidas "M-POWER"

Piątek

 

Sobota

 

 

 

 

 

 

 

  

         Trening indywidualny - trener osobiście powiadamia wyznaczonych zawodników o terminie i miejscu zajęć dodatkowych.

 

 

 LIGA TURNIEJOWA rocznika 2004 - runda jesienna 2013/2014

 

Pomorski Związek Piłki Nożnej przedstawił aktualne terminarze rozgrywek turniejowych (Junior E1, E2, F1, F2). Nasz zespół będzie rywalizował w grupie VIII z Bałtykiem Gdynia, Gedanią Gdańsk oraz Jaguarem Gdańsk. Szczegóły poniżej.

 

PODZIAŁ GRUP I TERMINARZ ROZGRYWEK TURNIEJOWYCH W KATEGORII "JUNIOR E-2" (ROCZNIK 2004)

ARKA Gdynia - rocznik 2005

 

Lp.

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

1.

Meteor  Pinczyn

Czarni Ostrowite

GKS Kolbudy

2.

Wierzyca Pelplin

Kornowscy Szarża Krojanty

Sokół Ełganowo

3.

Sokół Zblewo

Chojniczanka 1930 II Chojnice

GTS Juszkowo

4.

Wietcisa Skarszewy

Chojniczanka 1930 III Chojnice

 

5.

Meteor  II Pinczyn

 

 

6.

Beniaminek 03 II Starogard Gd.

 

 

Lp.

GRUPA IV

GRUPA V

GRUPA VI

1.

Gryf 2009 Tczew

KS Czarni Pruszcz Gdański

Conrad Gdańsk

2.

Delta Miłoradz

Polonia Gdańsk

KP Sopot

3.

Pomezania Malbork

AS Pomorze Sopot

AS Pomorze II Sopot

4.

Gryf 2009 II Tczew

Lechia Gdańsk

Olimpic Skat Gdańsk

5.

 

Beniaminek 03 Starogard Gd.

 

6.

 

Chojniczanka 1930 Chojnice

 

Lp.

GRUPA VII

GRUPA VIII

GRUPA IX

1.

KS Sulmin

SI "Arka" Gdynia

Bałtyk II Gdynia

2.

Murkam Przodkowo

Gedania 1922 Gdańsk

Gdyńska AP Dąbrowa

3.

Olimpia Osowa

Bałtyk Gdynia

Błękitni Wejherowo

4.

 

Jaguar Gdańsk

Jedynka Reda

5.

 

Gedania 1922 II Gdańsk

Gdyńska AP II Dąbrowa

Lp.

GRUPA X

GRUPA XI

GRUPA XII

1.

Błękitni II Wejherowo

UKS Mosty

Amator Kiełpino

2.

GKS Linia

Korona Żelistrzewo

Cartusia Kartuzy

3.

GOSRiT Luzino

Lider Dębogórze

Cartusia II Kartuzy

4.

MKS Orkan Rumia

Norda Karwia

GKS Sierakowice

5.

Jedynka II Reda

LZS Bojano

 

 

GRUPA XIII

 

 

1.

Olimpia Sztum

 

 

2.

Sobieski Gniew

 

 

3.

Powiśle Pawlice Rakowiec

 

 

 

 TERMINARZ rundy jesiennej 2013/2014

I KOLEJKA – 07/08.09.2013

Gr.

Gospodarz

Dokładna data i miejsce zawodów

I

Meteor  Pinczyn

08.09. g. 14:00, ul. Semlińska

II

Czarni Ostrowite

08.09. g. 14:00, orlik w Chojnicach, os. Kolejowe, ul. Wojska Polskiego

III

GKS Kolbudy

06.09. g. 17:30, orlik ZKPiG przy ul. Wybickiego 33

IV

Gryf 2009 Tczew

08.09. g. 15:00, ul. Ceglarska 5j

V

KS Czarni Pruszcz Gdański

07.09. g. 10:00, boisko SP 3, ul. Matejki

VI

Conrad Gdańsk

07.09. g. 8:45, orlik SP 8 przy ul. Dragana 2

VII

KS Sulmin

08.09. g. 11:00, boisko w Sulminie

VIII

SI Arka Gdynia

08.09. g. 16:00, Witomino, ul. Nauczycielska 9

IX

Bałtyk II Gdynia

08.09. g. 9:00, GOSiR, ul. Olimpijska 5/9

X

Błękitni II Wejherowo

07.09. g. 10:00, orlik w Bożympolu Wielkim, ul. Szkolna 1

XI

UKS Mosty

08.09. g. 9:00, orlik przy ul. Szkolnej 16

XII

Amator Kiełpino

Przełożony na termin późniejszy

XIII

Olimpia Sztum

07.09. g. 10:00, orlik przy boisku Olimpii, ul. Reja 14

 

II KOLEJKA – 21/22.09.2013

Gr.

Gospodarz

Dokładna data i miejsce zawodów

I

Wierzyca Pelplin

 

II

Kornowscy Szarża Krojanty

 

III

Sokół Ełganowo

 

IV

Delta Miłoradz

22.09. g. 13:00, boisko i orlik w Miłoradzu

V

Polonia Gdańsk

 

VI

KP Sopot

 

VII

Murkam Przodkowo

 

VIII

Gedania 1922 Gdańsk

22.09. g. 13:00, boisko przy ul. Hallera 201

IX

Gdyńska AP Dąbrowa

 

X

GKS Linia

22.09. g. 13:00, stadion w Linii, ul. Sportowa

XI

Korona Żelistrzewo

21.09. g. 11:00, orlik przy ul. Szkolnej

XII

Cartusia Kartuzy

21.09. g. 11:00, stadion Cartusii, ul. 3 Maja

XIII

Sobieski Gniew

 

 

 

 

III KOLEJKA – 05/06.10.2013

Gr.

Gospodarz

Dokładna data i miejsce zawodów

I

Sokół Zblewo

 

II

Chojniczanka 1930 II Chojnice

 

III

GTS Juszkowo

05.10. g. 16:00, Wiślinka ul. Sportowa 2B

IV

Pomezania Malbork

 

V

AS Pomorze Sopot

 

VI

AS Pomorze II Sopot

 

VII

Olimpia Osowa

 

VIII

Bałtyk Gdynia

06.10. g. 17:00, GOSiR, ul. Olimpijska 5/9

IX

Błękitni Wejherowo

05.10. g. 10:00, orlik w Bożympolu Wielkim, ul. Szkolna 1

X

GOSRiT Luzino

 

XI

Lider Dębogórze

 

XII

Cartusia II Kartuzy

 

XIII

Powiśle Pawlice Rakowiec

 

 

 

IV KOLEJKA – 19/20.10.2013

Gr.

Gospodarz

Dokładna data i miejsce zawodów

I

Wietcisa Skarszewy

 

II

Chojniczanka 1930 III Chojnice

 

III

Sokół Ełganowo

 

IV

Gryf 2009 II Tczew

12.10. g. 15:00, ul. Ceglarska 5j

V

Lechia Gdańsk

 

VI

Olimpic Skat Gdańsk

 

VII

 

 

VIII

Jaguar Gdańsk

20.10. g. 11:00, boisko przy ul. Budowlanych 49/5

IX

Jedynka Reda

 

X

MKS Orkan Rumia

 

XI

Norda Karwia

 

XII

GKS Sierakowice

 

XIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 197456
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012