Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Podziękowania

Dziękujemy Zarządowi za możliwość pracy z rocznikiem SI Arka Gdynia 2005, który przez dwa lata przeszedł metamorfozę pod względem personalnym i szkoleniowym ;-)

Dziękujemy Trenerom Arkowi, Bartkowi, Danielowi, Ksaweremu, Pawłowi za pomoc w szkoleniu młodych zawodników co spowodowało wzrost umiejętności piłkarskich, mentalnych i motorycznych ;-)

Dziękujemy Sponsorom za wsparcie w sposób finansowy, rzeczowy i kulinarnym co przyczyniło do zakupu sprzętu treningowego i ligowego dzięki firmie Zemar,Centrum Obsługi Pojazdów FRED,Firmie Mikrokasa S.A.,Firmie Apartements Factory oraz wyróżnienia zawodników fantastycznymi walizkami klubowymi dzięki firmie THISisme czy też środków czystości higieny osobistej dzięki firmie Ziaja i uruchomienia kubków smakowych na podniebieniu dzięki firmie Tako ;-)

Dziękujemy Rodzicom za cierpliwość, wsparcie i zaangażowanie w wielu sprawach np. organizacji zakończenia rundy i sezonu, robienia zdjęć, nagrywania meczów, organizowania sponsorów i oczywiście za podniesienie rękawicy w postaci meczów Zawodnicy - Rodzice, wielki szacun ;-)

Dziękujemy Zawodnikom za wytrwałość, obecność na treningach i chęć zwiększania własnych umiejętności, bo to jest wasz obowiązek, myśląc poważnie o piłce, ale również za charakter w czasie pandemii i jak w sposób sumienny podchodziliście do swoich obowiązków poprzez trening offline i online. Życzymy Wam samych sukcesów i czekamy kto pierwszy podpisze kontrakt w pierwszym zespole Gdyńskiej Arki oraz zadebiutuje w Ekstraklasie ;-)

                                                                  Jesteśmy z Was wszystkich dumni ;-)
                                                                      Trenerzy Marek i Jacek
                                                                         Arka Gdynia 2005

 W związku z RODO nie podajemy nazwisk ale wszyscy zawodnicy  którzy złożyli wstępne umowy zakwalifikowali się do G.L.A..

Proszę o składanie dokumentów( oryginalne świadectwo, karta zdrowia ze szkoły, 2 zdjęcia) do 15.07.2020 w godzinach 9-14.

oboz szczecinek

Długo czekaliśmy na decyzję, ale w końcu jest i co najważniejsze pozytywna. Na tegoroczny obóz jedziemy do Szczecinka, miejscowości położonej w północno-zachodniej Polsce, na Pomorzu Zachodnim. Bazą noclegową będzie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. To nowoczesne obiekty usytuowane nad samym jeziorem Trzesiecko, które stworzono z myślą o pasjonatach sportu, wiedzy i wypoczynku.

Bazą treningową, będą oddalone zaledwie kilkuminutowym spacerem wzdłuż jeziora, obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji, w których skład wchodzą trzy boiska z płytą trawiastą.

Czytaj więcej...

Dalej będziemy pracować indywidualnie w domu,co śmiało można napisać wychodzi coraz lepiej ,a nowa rozpiska już dostępna na na naszym Facebookowym profilu.Mamy nadzieję,że już niedługo spotkamy się na boisku.

Pozdrawiamy Trenerzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1080458
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012