Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

2181672.jpg

Serdecznie zapraszamy na gdyńską Wielką Paradę Niepodległości − 100. urodziny Niepodległej 11 listopada o godzinie 11:30. Tradycyjnie w Paradzie weźmie udział nasz klub i już dziś mobilizujmy całe rodziny. Spotykamy się vis a vis stacji kolejki SKM o godzinie 11:30. Będzie to dzień niezwykły, radosny i obfitujący w wiele wydarzeń ukazujących gdyńskie spojrzenie na kwestię niepodległości i wspólnotowości. W programie, obok tradycyjnej Wielkiej Parady Niepodległości, idącej ulicą 10 Lutego, znajdziemy warsztaty rodzinne z tworzenia kokard narodowych, koncert pieśni patriotycznych, naukę tańca, spacery historyczne oraz szereg aktywności w dawnym Banku Polskim i Konsulacie Kultury. Będą pamiątkowe zdjęcia, atrybuty patriotyczne, Paszport Gdynianina, a nawet najprawdziwsza kolejka do bankowego okienka z okresy międzywojennego. Czeka nas historyczna wycieczka po czasie wolności, radości i gdyńskiej prosperity na tle nowej, niepodległej Polski.

Dla chetnych trening 12 listopada o godzinie 18:30 na Witominie,a testy motoryczne odbędą się 13 listopada o godzinie 19:00 na hali lekkoatletycznej  przy ul.Olimpiskiej 5 zbiórka godzina 18:45 stroje tak jak na motorykę i obuwie na płaskiej podeszwie.

Pozdrawiamy Trener Marek i Jacek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1080458
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012