Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W nawiązaniu do poprzedniej informacji o wygraniu  przez  drużynę z rocznika  2005, pod nazwą UKRAINA, w turnieju  Deichmann  Minimistrzostwa 2013, wycieczki do Dortmundu na mecz ligowy Borusii, poniżej parę informacji wyjazdowych.

LISTA UCZESTNIKÓW:

1. Kamil DROZD

2. Jakub BOHDANOWICZ

3. Kuba BRANICKI

4. Filip DAMBEK

5. Aleksander GAJDA

6. Kacper JAROŃ

7. Dominik KONEWKA

8. Jędrzej PADYJASEK

9. Mikołaj SOŁKIEWICZ

10. Dawid WIWATOWSKI

Trener: Robert Pryka

Trener II: Adrian Niewiadomski

PLAN WYJAZDU:

16 października (środa)
15.00 - zbiórka na stadionie GOSIR ul. Olimpijska w Gdyni;
15.30 – wyjazd z Gdyni;
19.30 - przyjazd do Skierniewic (miejsce zbiórki: parking przed sklepem Castorama, Skierniewice, ul. Wyszyńskiego 10);
20.00 - wyjazd do Dortmundu;
Przejazd do hotelu w Dortmundzie (Hotel Ibis West Sorbenweg 2, 44149 Dortmund).


17 października (czwartek)
Wizyta na obiekcie treningowym BVB.
Zwiedzanie Dortmundu.


18 października (piątek)
Zwiedzanie Stadionu i muzeum BVB.
Wycieczka do Legolandu w Duisburgu.


19 października (sobota)
Zwiedzanie Dortmundu.
15.30 - mecz Borussia Dortmund – Hannover 96;
ok. 18.30 - wyjazd z Dortmundu.


20 października (niedziela)
ok. 7.00 - przyjazd do Skierniewic;
ok. 11.00 - przyjazd do Gdyni.


Organizator zapewnia transport, zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie, bilety na mecz BVB –Hannover 96, muzeum BVB oraz Legolandu.
Prosimy o zabranie ze sobą strojów z Deichmann Minimistrzostw 2013 oraz obuwia sportowego (korki, lanki).
Szczegółowy program zostanie przedstawiony tuż przed wyjazdem.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O PASZPORTACH LUB DOWODACH OSOBISTYCH!

t

Na kolejny turniej ligowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 12.10 o godz. 11.00 na Stadionie Narodowym Rugby, zostali powołani następujący zawodnicy:

DAMBEK Filip

KIT Dawid

BOHDANOWICZ Kuba

BRANICKI Kuba

DROZD Kamil

GAJDA Aleksander

GNABASIK  Marcel

JAROŃ Kacper

KONEWKA Dominik

KOWALEWSKI Mateusz

MISZTAL Fryderyk

PADYJASEK Jędrzej

SOŁKIEWICZ Mikołaj

WIWATOWSKI Dawid

Zbiórka zawodników o godz. 10:30. Zawodnicy zabierają ze sobą nowy strój meczowy, obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze i nowe bidony.

t

W dniu wczorajszym na boisku na Witominie rozegraliśmy sparing z drużyną Lechii 2005. ARKA I rozegrała swój mecz z LECHIĄ I, a ARKA II z LECHIĄ II. Wyniki poszczególnych meczy i strzelcy bramek poniżej.

ARKA I - LECHIA I   2:2

1:0 DOMINIK KONEWKA

2:1 KUBA BOHDANOWICZ

ARKA II - LECHIA II   2:3

1:0 OSKAR HINTZKE asysta KAMIL DROZD

2:0 OSKAR HINTZKE

Gratulujemy zawodnikom obu zespołów za dobry sparing.

t

 

W dniu jutrzejszym, tj. 09.10 na boisku na Witominie odbędzie się sparing z Lechią Gdańsk 2005. Drużyna ARKA I rozegra swój mecz o godzinie 17:00, a drużyna ARKA II o godzinie 17:45. Zbiórka zawodników pierwszej drużyny o godzinie 16:40, natomiast zawodników drugiej drużyny o godzinie 17:25.

Do drużyny ARKA I zostali powołani następujący zawodnicy:

KIT Dawid

BOHDANOWICZ Kuba

BRANICKI Kuba

GAJDA Aleksander

GNABASIK  Marcel

JANKOWSKI Adam

JAROŃ Kacper

KONEWKA Dominik

SOŁKIEWICZ Mikołaj

WIWATOWSKI Dawid

Do drużyny ARKA II zostali powołani następujący zawodnicy:

DAMBEK Filip

DROZD Kamil

HINTZKE Oskar

KOWALEWSKI Mateusz

MACZKOWSKI Oliwier

MISZTAL Fryderyk

PADYJASEK Jędrzej

PEPLIŃSKI Jakub

PIETRZAK Jakub

POPŁAWSKI Jakub

WILCZYŃSKI Jakub

Zawodnicy zabierają ze sobą nowy strój meczowy, obuwie na sztuczną nawierzchnię i ochraniacze.

t

Drodzy Rodzice,

W najbliższy poniedziałek, tj. 7.10 o godz. 19:15  w sali konferencyjnej Stadionu Narodowego Rugby odbędzie się spotkanie z Panem Prezesem Krzysztofem Rybickim.

Obecność rodziców naszego rocznika obowiązkowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1080462
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012