Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

SEZON 2017 / 2018

rocznik 2005

 

SPONSORZY DRUŻYNY

    

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

        

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO - PEDAGOGICZNA

        

                I trener: TOMASZ WROŃSKI tel. 602 47 37 90        trener bramkarzy: ARKADIUSZ ZAGÓRSKI, tel. 501 932 322

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA ZAWODNICZA

jesień 2017 / 2018

  

                      Zak Abbott                                 Jakub Bohdanowicz                                  Kuba Branicki

 

    

                  Filip Dambek                                     Aleksander Gajda                                Marcel Gnabasik

 

    

                 Oskar Hintzke                                  Sebastian Janowski                                 Adam Jankowski

 

    

                 Kacper Jaroń                                           Dawid Kit                                        Hubert Klamrowski

 

      

                 Dominik Konewka                             Mateusz Kowalewski                                 Damian Łukowicz

 

       

                Oliwier Maczkowski                                   Mikołaj Mikuła                                      Gracjan Ozdoba

 

 

       

                 Jakub Popławski                                  Kasjan Semmerling                                Juliusz Siepetowski

 

 

      

               Jakub Wilczyński                                   Dawid Wiwatowski                                   Jakub Woźniak

 

 

                                                                                 Maciej Żmuda

 

 

 

 

 

 

 

                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 737896
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012