Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

wakacje2016

W czwartkowe popołudnie po raz ostatni spotkaliśmy się przed zasłuzonym wakacyjnym odpoczynkiem. Po powrocie z wakacji to juz trener Dariusz Ulanowski przejmie zespół, by w ostatnim roku pobytu w strukturach SI Arka jak najlepiej przygotować zawodników do  przejścia w szeregi SSA Arka Gdynia.

W imieniu całego sztabu szkoleniowego chciałbym przekazać podziękowania za wspólnie przepracowane dwa lata. Słowa te kierujemy zarówno do zawodników jak i rodziców, mając nadzieję, że dobrze będziecie  wspominać ten okres. Cieszymy się, że w swojej przygodzie z Arką mogliśmy Was spotkać. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wykonaliśmy kawał dobrej roboty, która zaowocuje wychowankami w pierwszym zespole ekstraklasowej Arki.

                                                                                                    Powodzenia i do zobaczenia

 

27052021

Na tegoroczny obóz letni udamy się do Bydgoszczy a bazą noclegową będzie trzygwiazdkowy hotel Best Inn. Obiekt znajduje się przy lesie, dlatego miejsce to szczególnie cenią sobie sportowcy poszukujące ciszy i spokoju. Treningi odbywać się będą nieopodal, na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu, w którego skład wchodzą trzy boiska z płytą trawiastą.
Do 03.06 proszę o następujące dane:
- Imię i nazwisko dziecka
- Nr KODU bonu
- Nr telefonu na który był rejestrowany bon
- kwotę jaka ma być ściągnięta z bonu
W rozwinięciu więcej szczegółów.

Czytaj więcej...

21062021

W minioną sobotę rozegraliśmy ostatni mecz ligowy sezonu 2020/21. Sezonu nietypowego, bo przerwanego na początku wiosny z uwagi na pandemię, ale koniec końców udało się go szczęśliwie dokończyć. Na ten moment z dorobkiem 72 punktów jesteśmy liderem tabeli, ale będące tuż za nami Gryf Tczew i Jaguar Gdańsk mają o dwa oczka mniej ale odpowiednio dwa i jeden mecz do rozegrania. To pokłosie wspomnianej wcześniej pandemii i przekładanych kolejek ligowych. Zatem na końcowe rozstrzygnięcia musimy poczekać do najbliższego weekendu. Wracając do zawodów z Gryfem Wejherowo to chyba najtrudniejszym przeciwnikiem był panujący tego dnia upał. Słowa uznania nalezą się zawodnikom, że tych ekstremalnych warunkach podjęli trud walki a końcowy wynik nie pozostawia złudzeń kto dominował na boisku. Posiadaliśmy zdecydowaną przewagę i wypunktowaliśmy rywala strzelając osiem goli, co z przebiegu meczu i tak nie jest wynikiem wysokim. Jako ciekawostkę statystyczną podamy, że gol Dawida Laszczyka w 7 minucie meczu był setnym zdobytym przez nasz zespół w bieżących rozgrywkach.  

PLJC1 ARKA GDYNIA SI – GRYF WEJHEROWO 8:0 (4:0)

SOBOTA, 19 CZERWCA, GODZINA 11:00

WITOMINO, NAUCZYCIELSKA

Bramki: Dawid Laszyk 2 (7’, 68’), Nikodem Gozdecki 2 (27’, 64’), Maksymilian Kierznikowicz 30’, Olaf Gohlike 38’, Marcel Stenka 46’, Kacper Olejczyk 80”.

Arka Gdynia: Nowicki, Chyb, Dziełyński, Dustet, Kierznikowicz, Serkowski, Kotowicz, Czyż, Laszczyk, Kowalski, Gohlike, Gozdecki, Hinc, Kubera, Migowski, Olejczyk, Stenka, Ryband

20200508 162149

Poniedziałek 21.06

Wolne

Wtorek 22.06

19:00 Motoryka, Hala LA

Środa 23.06

Wolne

Czwartek 24.06

16:30 Zajęcia na plaży Śródmieście (do potwierdzenia w środę)

Piątek 25.06

16:00 Trening Witomino

Sobota 26.06

Wolne

Niedziela 27.06

Wolne

 

 

arkaPLJC1 ARKA GDYNIA SI – GRYF WEJHEROWOgryfwejherowo

SOBOTA, 19 CZERWCA, GODZINA 11:00

WITOMINO, NAUCZYCIELSKA

Arka Gdynia: Nowicki, Chyb, Dziełyński, Dustet, Kierznikowicz, Serkowski, Kotowicz, Czyż, Laszczyk, Kowalski, Gohlike, Gozdecki, Hinc, Kubera, Migowski, Olejczyk, Stenka, Ryband

Wyposażenie:  koszulka treningowa moro, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, żółte i niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli. 

Sprzęt wyjściowy

Zbiórka 10:00

Podkategorie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1162978
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012