Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Dziś na Witominie rozegraliśmy sparing z Olimpijczykiem Kwakowo. Gra podzielona była na trzy części, po 25 minut każda. Pierwszą zakończyliśmy naszą wygraną 1:0, drugą porażką 0:1, a trzecią remisem 1:1, co w sumie dało końcowy wynik 2:2. Mecz był toczony w szybkim tempie i równie dobrze mógł zakończyć się zwycięstwem każdej z drużyn. Na pewno był to pożyteczny sprawdzian przed zbliżającą się ligą. 

Bramki dla naszego zespołu zdobywali dziś Alex Barbugli (as. Artur Łyszkiewicz-Dustet) i Mati Kowalewski (as. Alex Barbugli). 

Dziś pierwszy trening po obozie o godzinie 17.00 na Witominie. Stroje treningowe żółte (koszulka i spodenki) + żółte getry AG. 

Jutro (piątek) trenujemy o 18.30. Stroje granatowe (koszulka i spodenki) + getry niebieskie. 

Sobota - gra kontrolna 13.00 na Witominie z Olimpijczykiem Kwakowo. Powołani wszyscy chłopcy. Stroje niebieskie Heiztechnik (spodenki + koszulka) + żółte getry, dres treningowy, ochraniacze, buty do gry na sztucznej trawie, owoc do zjedzenia po meczu, rzeczy do kąpieli. Na mecz przyjeżdżamy w dresie treningowym i koszulce Gdynia Sport. Zbiórka o 12.00. 

Godzina 15.00 - zbiórka na mecz Ekstraklasy Arka - Pogoń Szczecin. Chętni chłopcy - informacja (sms) najpóźniej dziś do godziny 20.00. 

Ostatnie dni obozu minęły równe szybko jak cały tydzień. W środę oprócz treningów i basenu pokonaliśmy 15 kilometrów na rowerach dookoła jeziora Trzesiecko, w czwartek było równie intensywnie, a w piątek po obiedzie odbyły się wybory kapitana i jego zastępców. Na najbliższą rundę została wybrana następująca trójka: kapitanem drużyny został Fryderyk Misztal, wice kapitanami Kajetan Pysz i Medard Kotowicz. 

W sobotę czeka nas jeszcze jeden trening i powrót do Gdyni. Na Witominie powinniśmy być około godziny 16.00


Krótka fotorelacja z obozu ukaże się na stronie po powrocie do Gdyni. 

Wycieczka tramwajem wodnym po jeziorze Trzesiecko.

Poranny trening.

U nas na obozie się nie próżnuje. Mateusz pomino kontuzji palca u stopy, pracuje nad kondycją.

Wieczorny spacer o urokliwym deptaku Szczecineckim.
Dla rodziców zagadka, jak się nazywają:

1) mieszkaniec Szczecinka?
2) mieszkanka Szczecinka?
3) bardzo mała mieszkanka Szczecinka?
Odpowiedzi i połamane języki sprawdzimy po powrocie! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 672396
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012