Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

1573667853428885

W najbliższym czasie zagramy w kilku turniejach halowych oraz na otwartej przestrzeni.

    Ten najbliższy, organizowany przez Fundację Ekstraklasy, rozegrany zostanie 23 listopada na obiektach Wisły Płock. Robocza nazwa brzmi „Turniej Biologiczny” a to dlatego, że do poszczególnych roczników klasyfikowani są zawodnicy wg ich wieku biologicznego a nie kalendarzowego. Odpowiednie badania przeprowadzili trenerzy Fizjo-World i to właśnie one są głównym czynnikiem przypisania do poszczególnych grup czyli U13, U14,U15. Oprócz naszego klubu w Płocku zobaczymy Akademie: Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Wisły Płock oraz Jagiellonii Białystok. Formuła rywalizacji: każdy z każdym, mecz po 25 minut, bez liczenia punktów i sporządzania tabeli. Niebawem przedstawimy składy zespołów oraz sprawy organizacyjne.

    Z kolei w niedzielę, 1 grudnia, zagramy w hali sportowej SP 31 w Gdyni Cisowej ul. Chylońska 227 w dorocznym turnieju Cisowa CUP. Listę zgłoszonych do rywalizacji drużyn oraz kadrę podamy w tygodniu poprzedzającym turniej.

   6 grudnia jedziemy do Warszawy na Turniej organizowany przez Olimpię Warszawa poświęcony pamięci Trenera Mariusza Blima. Rozgrywki toczyć się będą w hali, dnia 7 grudnia a zaproszone zostały zaprzyjaźnione zespoły bądź takie z którymi trener Mariusz był związany. Dodatkowo, 8 grudnia, rozegramy sparing z drużyną Escola Warszawa. Również w tym przypadku kadrę na wyjazd i szczegóły organizacyjne przekażemy niebawem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1107490
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012