Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 0043 2

W niedzielne popołudnie byliśmy świadkami bardzo ciekawego meczu piłkarskiego, pięknych goli i niewykorzystanych rzutów karnych. Choć gospodarze byli zdecydowanie niżej w ligowej tabeli to postawili bardzo trudne warunki i okazali się bardzo wymagającym rywalem. W pierwszej połowie padł tylko jeden gol po pięknym uderzeniu z dystansu Mateusza Dziełyńskiego. Po zmianie stron obie ekipy miały swoje sytuacje na zdobycie bramki. W 53 minucie zawodnik gospodarzy przymierzył z rzutu wolnego nie dając szans debiutującemu w naszej bramce Arturowi. Kilka chwil później Cartusia stanęła przed szansą na objęcie prowadzenia, kiedy sędzia podyktował rzut karny. Na szczęście dla nas, zawodnik gospodarzy, spudłował. W 70 minucie po faulu na Filipie Kowalskim to dla nas została podyktowana jedenastka. Niestety bramkarz gospodarzy wyczuł intencje „Mediego” i wybronił strzał. Nasze usilne ataki przyniosły powodzenie w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Medard Kotowicz nie zastanawiając się długo huknął zza pola karnego pakując piłkę do siatki przeciwnika. Trzy punkty wróciły do Gdyni ale duże brawa należą się też gospodarzom.

PLJC1 CARTUSIA KARTUZY - ARKA GDYNIA SI 1:2 (0:1)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA, GODZINA 16:00

KARTUZY, ul. 3 MAJA 34

Bramki: Cyprian Riegel 53’ Mateusz Dziełyński 30’, Medard Kotowicz 79’

Arka Gdynia: Bemben, Chyliński, Chyb, Dziełyński, Gohlike, Kantor, Kotowicz, Kowalski, Kubera, Laszczyk, Łyszkiewicz, Migowski, Olejczyk, Nowicki, Serkowski, Stenka, Szpura, Zdrojewski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1107691
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012