Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W sobotę 11 stycznia w samo południe odbędzie się Ceremonia Otwarcia naszej sztandarowej i prestiżowej imprezy, czyli międzynarodowego turnieju ARKA GDYNIA CUP. Zbiórka o 11:30 przed Halą widowiskowo-sportową. Wszystkie klubowe zespoły mają obowiązek stawić się właśnie na Ceremonii Otwarcia oraz oczywiście kibicowania kolegom z zespołów rocznika 2001 i 2002. Warto być w hali GDYNIA ARENA także dlatego, bowiem kilka renomowanych polskich i europejskich klubów zapewni wysoki poziom sportowy.

 

W niedzielę z kolei o 14.30 odbędzie się mecz pokazowy z udziałem gdyńskich gwiazd sportu a także odbędzie się licytacja piłkarskich koszulek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał turnieju zaplanowany jest w niedzielę na godz. 17.45.

Zaplanujcie czas by być obowiązkowo na sobotniej Ceremonii Otwarcia ale także o ile czas pozwoli, by dopingować młodych Arkowców w niedzielnych rozgrywkach finałowych.

Zapowiedź:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1114708
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012