Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

14092019

Drugiej porażki doznał nasz zespół w bieżących rozgrywkach ligowych. W dniu dzisiejszym na własnym boisku przegraliśmy z Gryfem Wejherowo a jedyny gol padł w końcowej fazie spotkania. W pierwszej połowie i obiecującym początku, niewiele się działo, akcje toczyły się głównie w środkowych rejonach boiska zatem i sytuacji było niewiele. Po zmianie stron gra stała się żywsza i oba zespoły dążyły do zdobycia gola. Najlepszej okazji nie wykorzystali goście marnując rzut karny w 65 minucie. Ta sytuacja poderwała naszych chłopców, którzy stworzyli trzy znakomite okazje na objęcie prowadzenia. Niestety, chwilę później błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy kosztował to nas kosztował utratę gola. Jeszcze w ostatniej akcji meczu wydawało się, że piłka znajdzie drogę do siatki przeciwnika, ale obrońca gości zdołał sparować piłkę zmierzającą do siatki. Z przebiegu meczu najsprawiedliwszy byłby wynik remisowy ale to Gryf zdobył jedynego gola na wagę trzech punktów.

PLJC2 ARKA GDYNIA SI - GRYF WEJHEROWO WKS 0:1 (0:0)

SOBOTA, 14 WRZEŚNIA GODZINA 11:00

Witomino, Nauczycielska 9

Arka Gdynia : Nowicki, Izdebski, Migowski, Dustet, Elwart, Bemben, Korycki, Gozdecki, Laszczyk, Zębrzuski, Zdrojewski, Kubera oraz Gnabsik, Czechowicz, Kaczmarek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1099535
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012