Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

22092019

Bardzo słabe zawody rozegraliśmy w niedzielne popołudnie w Bytowie. Wprawdzie wynik jest dla nas korzystny, ale gra była daleka od oczekiwań. Popełniliśmy bardzo dużo prostych błędów, odnotowaliśmy wiele niewymuszonych strat a ciekawe i płynne akcje można byłoby policzyć na palcach jednej ręki. Do przerwy obie ekipy strzeliły po jednym golu a chyba najciekawszym wydarzeniem tej odsłony był widok odlatujących do ciepłych krajów dzikich gęsi J. Po zmianie stron już w pierwszej akcji sędzia za zagranie piłki ręką przez obrońcę gospodarzy podyktował rzut karny, który skutecznie egzekwował Dawid Laszczyk. Pięć minut później ponownie był remis a w 62 minucie Oskar Zębrzuski ustalił wynik spotkania.

PLJC2 ULKS U-2 BYTÓW - ARKA GDYNIA SI 2:3 (1:1)

NIEDZIELA, 22 WRZEŚNIA GODZINA 13:00

Bytów, Adama Mickiewicza 13

Bramki: Wyszomirski 22’, Sylka 47’ – Ryband 27’, Laszczyk-k 41’, Zębrzuski 62’

Arka Gdynia: Nowicki, Izdebski, Bemben, Brodnicki, Gozdecki, Ryband, Korycki, Kubera, Laszczyk, Dustet, Migowski, Zdrojewski, Zębrzuski, Kantor oraz Niklasiński i Wierciszewski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1099509
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012