Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 0066 2

W derbach Trójmiasta, po emocjonującym meczu, pokonaliśmy Lechię Gdańsk. 3:2 strzelając zwycięskiego gola na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem a my swoją najlepszą okazję mieliśmy już na samym początku kiedy po strzale głową piłka wylądowała na poprzeczce. Potem gra toczyła się głownie w środkowych rejonach boiska stąd zagrożenie pod bramkami było znikome. Znacznie ciekawsze było drugie 40 minut, w których padło aż pięć goli. Dwukrotnie na prowadzenie wychodzili goście ale za każdym razem udało się wyrównać a w ostatnich minutach wyjść na prowadzenie i ostatecznie wygrać zawody. Brawa dla zespołu, który po straconych bramkach dobrze reagował i z wiarą walczył do końca, co w końcowym rozrachunku przełożyło się na zwycięstwo

PLJC2 ARKA GDYNIA SI – LECHIA GDAŃSK 3:2 (0:0)

SOBOTA, 12 PAŻDZIERNIKA GODZINA 11:00