Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 0043 2

W niedzielne popołudnie byliśmy świadkami bardzo ciekawego meczu piłkarskiego, pięknych goli i niewykorzystanych rzutów karnych. Choć gospodarze byli zdecydowanie niżej w ligowej tabeli to postawili bardzo trudne warunki i okazali się bardzo wymagającym rywalem. W pierwszej połowie padł tylko jeden gol po pięknym uderzeniu z dystansu Mateusza Dziełyńskiego. Po zmianie stron obie ekipy miały swoje sytuacje na zdobycie bramki. W 53 minucie zawodnik gospodarzy przymierzył z rzutu wolnego nie dając szans debiutującemu w naszej bramce Arturowi. Kilka chwil później Cartusia stanęła przed szansą na objęcie prowadzenia, kiedy sędzia podyktował rzut karny. Na szczęście dla nas, zawodnik gospodarzy, spudłował. W 70 minucie po faulu na Filipie Kowalskim to dla nas została podyktowana jedenastka. Niestety bramkarz gospodarzy wyczuł intencje „Mediego” i wybronił strzał. Nasze usilne ataki przyniosły powodzenie w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Medard Kotowicz nie zastanawiając się długo huknął zza pola karnego pakując piłkę do siatki przeciwnika. Trzy punkty wróciły do Gdyni ale duże brawa należą się też gospodarzom.

PLJC1 CARTUSIA KARTUZY - ARKA GDYNIA SI 1:2 (0:1)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA, GODZINA 16:00

KARTUZY, ul. 3 MAJA 34

Bramki: Cyprian Riegel 53’ Mateusz Dziełyński 30’, Medard Kotowicz 79’

Arka Gdynia: Bemben, Chyliński, Chyb, Dziełyński, Gohlike, Kantor, Kotowicz, Kowalski, Kubera, Laszczyk, Łyszkiewicz, Migowski, Olejczyk, Nowicki, Serkowski, Stenka, Szpura, Zdrojewski.

PLAN2006

Poniedziałek 21.09

16:30 Trening Witomino, kpl. błękitny

Wtorek 22.09

19:00 Trening motoryczny, hala LA, koszulka moro

Środa 23.09

19:00 Trening indywidualny Witomino

Czwartek 24.09

16:30 Trening Witomino kpl. błękitny

Piątek 25.09

16:00 Sesja zdjęciowa, Stadion Miejski (zbiórka 15:30)

Sobota 26.09

12:00 PLJC1  Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk (Witomino)

Niedziela 27.09

Wolne

 

cartusiaPLJC1 CARTUSIA KARTUZY - ARKA GDYNIA SIarka

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA, GODZINA 16:00

KARTUZY, ul. 3 MAJA 34

Kadra meczowa:  Bemben, Chyliński, Chyb, Dziełyński, Gohlike, Kantor, Kotowicz, Kowalski, Kubera, Laszczyk, Łyszkiewicz, Migowski, Olejczyk, Ryband, Serkowski, Stenka, Szpura, Zdrojewski.

Wyposażenie: ortalion, bluza, koszulka treningowa moro, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, żółte i niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli. 

Sprzęt wyjściowy

Zbiórka 13:45 na NSR, następnie wyjazd na mecz

beniaminek80

Bez historii potoczył się dzisiejszy mecz ligowy z drużyną Beniaminka Starogard Gdański. Zawody od początku do końca toczyły się pod zdecydowane dyktando naszego zespołu, który solidarnie strzelił po cztery gole w każdej połowie. Po pięciu kolejkach ligowych z kompletem zdobytych punktów zajmujemy pierwsze miejsce w lidze. Niestety terminarz ułożył się tak, że przed nami aż trzy tygodnie przerwy i do rozgrywek ligowych wrócimy dopiero 20 września kiedy udamy się do Kartuz na mecz z Cartusią.

PLJC1 ARKA GDYNIA SI – BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. 8:0 (4:0).

NIEDZIELA, 30 SIERPNIA, GODZINA 13:00

Bramki: Marcel Stenka 3 (23’, 31’, 35’, Nikodem Gozdecki 2 (67’, 80’), Dawid Kubera 27’, Olaf Gohlike 76, Kacper Olejczyk 60’.

Arka Gdynia: Nowicki, Bemben, Chyliński, Dziełyński, Gohlike, Gozdecki, Kotowicz, Kowalski, Kubera, Laszczyk, Łyszkiewicz, Migowski, Olejczyk, Ryband, Serkowski, Stenka, Zdrojewski.

arkaPLJC1 ARKA GDYNIA SI – BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.beniaminek

NIEDZIELA, 30 SIERPNIA, GODZINA 13:00

NARODOWY STADION RUGBY

Kadra meczowa: Nowicki, Bemben, Chyliński, Dziełyński, Gohlike, Gozdecki, Kotowicz, Kowalski, Kubera, Laszczyk, Łyszkiewicz, Migowski, Olejczyk, Ryband, Serkowski, Stenka, Zdrojewski.

Wyposażenie: ortalion, koszulka treningowa moro, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, żółte i niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli. 

Zbiorka 12:00

Sprzęt wyjściowy (polo, spodenki, dres)

Podkategorie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1099520
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012