Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

jedenprocent

Drodzy rodzice sympatycy i przyjaciele SI Arka Gdynia,

Informujemy Was, że w tym roku istnieje możliwość przekazania na rzecz naszego klubu 1 % podatku przy rozliczeniu za rok 2016.  Przekazanie jednego procentu umożliwia Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej - Organizacja Pożytku Publicznego. W zeszłorocznej akcji udało się zebrać 7321,78, które przeznaczylismy na działalośc statutową  Serdecznie dziękujemy.

Instrukcja przekazania 1% podatku znajduje się

TUTAJ

W pozycji nr 123 (numer KRS) – wpisujemy nr 000086043

W pozycji nr 125 (cel szczegółowy 1%) – wpisujemy SI ARKA GDYNIA (bardzo ważne)

Z uwagi na długo przygotowywany proces reorganizacji szkolenia dzieci i młodzieży w ARCE Gdynia informujemy, iż wszystkie grupy naborowe, działające dotychczas w strukturach STOWARZYSZENIA INICJATYWA ARKA zostają z dniem 15 września 2016 roku ROZWIĄZANE.

Czytaj więcej...

W środę 14.09.2016r. w godzinach 10:30 - 15:00 odbędzie się turniej piłkarski AKADEMIA KLASY EKSTRA.


W związku z tym wydarzeniem zobowiązani jesteśmy do udziału w tym turnieju. Bardzo proszę o telefoniczne zgłoszenie chęci uczestnictwa w tym turnieju 10 osób do dnia dzisiejszego 12.09.2016r (Poniedziałek) do godz. 20:00 do Trenera Daniela Kuplickiego (kontakt w zakładce DRUŻYNA).

 

Turniej jest organizowany przez Ekstraklasę i rozgrywany w każdym z miast drużyn występującym w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wierzę, mimo środowego terminu odzew będzie duży.

Więcej informacji o turnieju pod linkiem: http://si-arka.gdynia.pl/5788-14-wrzesnie-zapraszamy-na-akademie-klasy-ekstra

Trener Daniel Kuplicki

Prosimy do dnia 11.09.2016r. uregulować wszystkie składki szczególnie za miesiące: lipiec, sierpień i wrzesień. Opłacenie składki wrześniowej jest jednorazowe, tzn. jeśli po Dniu Młodego Arkowca dziecko zmieni organizację, w której trenuje (np. z SI Arka Gdynia do AG Szkółek Piłkarskich), to nie trzeba będzie opłacać drugi raz składki wrześniowej w nowej organizacji.

W niedzielę 11.09.2016r, podczas rejestracji uczestnictwa zawodnika w "Dniu Młodego Arkowca" będzie możliwość sprawdzenia stanu uregulowania składek oraz wpłacenia zaległych tudzież przedstawienia dowodu wpłaty na konto SI Arka Gdynia.

Przypominam też, że dla ułatwienia rejestracji dziecka na Dzień Młodego Arkowca, prosimy o wypełnienie przez każdego rodzica formularza internetowego,
kliknij tutaj -> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Do zobaczenia w niedzielę!
Ksawery Sowiński
pełniący obowiązki Koordynatora Grup Naborowych

Już w niedzielę 11 września 2016 roku ARKA Gdynia wejdzie na wyższy pułap w szkoleniu dzieci i młodzieży. Od bieżącego sezonu bowiem całkowicie zmienia się struktura w najmłodszych grupach treningowych, które zajmują się piłkarskim szkoleniem w Arce Gdynia. Wzorem najlepszych akademii, Żółto - Niebiescy poszerzają liczebność dzieci trenujących w Klubie. Dzięki zacieśnieniu współpracy pomiędzy Arką Gdynia SSA, Stowarzyszeniem Inicjatywa Arka oraz Fundacją „Nigdy nie zostaniesz sam” szkoleniem objętych będzie ponad 1000 dzieci a docelowo ponad 1500.

Uprzejmie prosimy o uzupełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO PRZEZ KAŻDEGO RODZICAktóry pragnie, aby jego dziecko wzięło udział w "Dniu Młodego Arkowca". 

KLIKNIJ po prawej --> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - wypełnij i kliknij "PRZEŚLIJ".
Ułatwi nam to proces rejestracji i przyśpieszy działania.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 835599
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012