Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Z wielką przyjemnością informujemy, że kolejnym Partnerem, który wesprze finansowo klasę IV S.I. ARKA Gdynia została firma PEWIK GDYNIA. To wspaniała wiadomość oraz dowód na to, iż projekt, który ma na celu budowę pionu szkolenia piłkarskiego na poziomie kategorii wiekowych od U 11 do U 15 na bazie gdyńskiej samorządowej szkoły podstawowej przypada do gustu lokalnemu biznesowi. Przypomnieć należy, iż pierwszym Partnerem klubowej klasy IV z sezonie 2018/2019 został BANK PEKAO.

Dzięki temu wsparciu, chłopcy uczący się w tej klasie będą mogły bezpłatnie korzystać z profesjonalnej odzieży treningowej, dwóch personalnych szaf socjalnych na każdą osobę czy reprezentacyjnych strojów piłkarskich, które to zadania odciążą kieszenie rodzin młodych piłkarzy a także pozwolą na tworzenie warunków profesjonalnego i funkcjonalnego procesu edukacji szkolnej oraz treningowej wszystkich uczniów piłkarskiej klasy IV klubu SI "ARKA" Gdynia, w Szkole Podstawowej nr 35 w Gdyni Witominie.

PEWIK Gdynia to bardzo znana w całym regionie Kaszub firma, szczycąca się wysokim poziomem odpowiedzialności społecznej. Gdyńskie przedsiębiorstwo, które zaopatruje kilka północnych powiatów w świeżą i czystą wodę opisuje się w sposób następujący:

"PEWIK GDYNIA Sp. z o.o. uznaje społeczną odpowiedzialność za nieodłączny element nowoczesnego zarządzania. Prowadząc działalność na terenie: Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolicznych gmin (około 370 tys. mieszkańców), Spółka realizuje swój podstawowy cel, jakim jest zaspokajanie potrzeb obecnych i przyszłych Klientów w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę, zbiorowego odprowadzania i oczyszczania ścieków zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Oprócz naszej podstawowej działalności jesteśmy otwarci na potrzeby społeczeństwa, aktywnie reagujemy na potrzeby otoczenia, jak również sami wychodzimy z inicjatywą, chętnie angażujemy się w najróżniejsze akcje promocyjne, imprezy kulturalne, sponsoring, działalność dobroczynną,  pomoc charytatywną i pikniki edukacyjne dla dzieci. Od wielu lat pomagamy instytucjom pożytku publicznego, fundacjom a także zdolnej młodzieży.

Staramy się aby nasza Spółka był postrzegana jako przedsiębiorstwo nowoczesne, przyjazne środowisku i dobrze zarządzane zgodnie z naszym hasłem ,,Żyjemy w harmonii ze środowiskiem’’. Robimy dużo będziemy robić jeszcze więcej w trosce o czyste środowisko i lepsze jutro dla nas wszystkich."

(na zdjęciu - żółto niebieska Stacja Uzdatniania Wody w Gdyni - KLIKNIJ NA FOTO I DOWIEDZ SIĘ O TYM PROCESIE)

 

DZIĘKUJEMY Z GÓRY ZARZĄDOWI "PEWIK" GDYNIA za wysoki poziom empatii oraz realne wsparcie procesu edukacji uczniów SP 35 w Gdyni Witominie, którzy jednocześnie posiadają status zawodników gdyńskiej ARKI!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1034280
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012