Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 2799

We wtorek 27 czerwca br. odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu SI ARKA połączone z wyróżnieniem najlepszych zawodników naszego klubu. Spotykamy się o godzinie 17:30 przy fontannie na Skwerze Kościuszki. Po przejściu na nabrzeże, gdzie przycumuje statek PIRAT udamy się w godzinny rejs po zatoce. Obowiązuje sprzęt wyjściowy, proszę o zabranie flagi rocznikowej

28.06.2017 ( środa ) - gra kontrolna ze Sztormem Mosty 2006, zbiórka o godzinie 18:10 Kosakowo Złote Piaski boisko Sztormu, zabieramy stroje meczowe ( żółte koszulki oraz niebieskie spodenki ) żółte getry, ochraniacze, buty do gry na naturalnej trawie, woda niegazowana, owoc po meczu.

Po meczu odbędzie się zebranie trenera Łukasza Godlewskiego z rodzicami około godziny 19:50.

Do 28.06.2017 ( środa ) - proszę o dostarczenie kart obozowych oraz uregulowanie wpłat ( za obóz, składek członkowskich ).

W dniu dzisiejszym z uwagi na mecz EURO trening zostaje odwołany!

Osoby, które zamówiły bilet na mecz Hiszpania-Portugalia na Euro U21 zbiórka o godz. 20:10 przy bramie na parking do lecznicy dla zwierząt. Proszę o punktualność.

W dniach 24.06-25.06 weźmiemy udział w turnieju w Iławie.

Powołani:
Pilch, Perdjon, Zaliński, Skrodzki, Kolenda, Śmigielski, Markowski,
Janiszewski, Gryglicki, Trzyński, Labudda, Matuszewski

Wpisowe 210 zł/osoba bardzo proszę wpłacać do piątku 23.06.
Szczegółowe informację dot. turnieju w tygodniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 651667
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012