Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W sobotę o godz. 13:30 rozegraliśmy 5 spotkanie ligi C2 gr. 1. Tym razem na gdyńskim Witominie podejmowaliśmy  zespół GOSRiT II Luzino.

Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando. Przejęliśmy inicjatywę i konsekwentnie staraliśmy się realizować cele założone na ten mecz. W pierwszej połowie udało nam się zdobyć dwie bramki (Kudrycki i Gryglicki). Drugą połowę rozpoczęliśmy mniej zdecydowanie, przez co zespół gości na 10 minut przed końcem doprowadził do remisu. To tylko podrażniło młodych Arkowców, którzy w 8 minut strzelili 3 bramki (Gryglicki, Szteler, Trzyński) i tym samym zdołali odnieść zwycięstwo w tym meczu.