Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W sobotę 19.10.2019 o godz. 18:30 rozegraliśmy mecz ligowy C2 gr. 1. Podejmowaliśmy zespół Lew Lębork.

Mecz od początku układał się pod nasze dyktando. Utrzymywaliśmy się przy piłce, budowaliśmy akcję ofensywne. W 5 min. spotkania sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu. Do piłki podszedł Filip Rychert, niestety uderzył piłkę nad bramką. Następnie 2 szybkie kontrataki zespołu gości okazały się skuteczne i przegrywaliśmy 0:2. W pierwszej połowie konsekwentnie realizowaliśmy cele meczowe, co przełożyło się na bramkę, którą zdobył Paweł Gryglicki.

W drugiej połowie to już pełna dominacja naszego zespołu. Po dokonaniu zmian szybko udało nam się wyrównać, a następnie wyjść na prowadzenie. Bramki zdobywali kolejno Perdjon, Minga oraz ponownie Gryglicki. Pod koniec spotkania zespół gości zdobył kontaktową bramkę, jednak sędzia po chwili zakończył spotkanie.

Arka II Gdynia - LZS Lew Lębork 4:3 (1:2). Bramki: Gryglicki x2, Minga, Perdjon.

Arka: Dajnowiec, Gryglicki, Janiszewski, Kudrycki, Labudda, Łuczak, Markowski, Matuszewski, Minga, Ossowski, Perdjon, Pilch, Rychert, Skrodzki, Sobieraj, Szteler, Śmigielski, Trzyński

Liczba odwiedzin: 1291801
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.