Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W piątek zamiast treningu odbędzie się na Stadionie Miejskim w Gdyni sesja zdjęciowa.Zbiórka zawodników o godzinie 19:00 przed wejściem głównym na Stadion,stroje będą rozdane przed zdjęciami.Przypominamy o czystym obuwiu sportowym(lanki-turfy) i o zabraniu żółtych getr.

img

 

Plan na tydzień:

Poniedziałek 21.09
18:15 Trening Witomino

Wtorek 22.09
17:00 Trening Witomino

Środa 23.09
18:45 Trening Witomino

Czwartek 24.09
18:45 Trening Indywidualny Witomino

Piątek 25.09
18:45 Trening Witomino

Sobota 26.09
PLJC2 Jantar Ustka - Arka Gdynia
zbiórka ul. Grunwaldzka 35 godz. 12:00

KLJC2 Arka Gdynia - Błękitni Wejherowo
zbiórka ul. Nauczycielska 9 godz. 13:30

Niedziela 27.09
Wolne ;-)

 

SI Arka Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
zbiórka w dniu 19.09.20 r.(sobota) zbiórka godz. 11:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, prowiant na drogę.

Powołani:
Idziaszek, Wiśniewski, Dubiela, Matuszewski, Freiberg, Kłosowski, Trzyński, Gnabasik, Smigielski, Szydłowski, Szteler, Zakrzewski, Lemke, Kaczmarek.

Pauza:
Pilch, Derc, Perdjon, Wierciszewski, Radomski, Pazura, Ossowski, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz, Różański, Rokita.


KLJC2

Gryf II Wejherowo - SI Arka Gdynia
Zbiórka w dniu 19.09.20 r.(sobota) zbiórka godz. 10:00 Wejherowo Wzgórze Wolności 1
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Pilch, Ossowski, Perdjon, Różański, Rokita,

Pauza:
Idziaszek, Derc, Wierciszewski, Dubiela, Freiberg, Kłosowski, Wiśniewski, Matuszewski, Kaczmarek, Gnabasik, Śmigielski, Radomski, Szydłowski, Zakrzewski, Lemke, Trzyński, Pazura, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz, Szteler.

Arka Gdynia logo mobile wallpaper

Plan na tydzień:

Poniedziałek 14.09
18:15 Trening Witomino

Wtorek 15.09
17:00 Trening Witomino

Środa 16.09
18:45 Trening Witomino

Czwartek 17.09
18:45 Trening Indywidualny Witomino

Piątek 18.09
17:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica

Sobota 19.09
PLJC2 Arka Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
zbiórka ul. Nauczycielska 9 godz. 11:00

KLJC2 Gryf Wejherowo - Arka Gdynia
zbiórka ul. Wzgórze Wolności 1 godz. 10:00

Niedziela 20.09
Wolne ;-)

PLJC2

Chojniczanka Chojnice - SI Arka Gdynia
zbiórka w dniu 12.09.20 r.(sobota) zbiórka godz. 7:45 Gdynia ul. K. Górskiego 10 (wyjazd autokarem w dwa roczniki)
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, prowiant na drogę.

Powołani:
Idziaszek, Wiśniewski, Dubiela, Matuszewski, Freiberg, Kłosowski, Trzyński, Gnabasik, Smigielski, Szydłowski, Szteler, Zakrzewski, Rokita, Lemke.

Pauza:
Pilch, Derc, Perdjon, Wierciszewski, Kaczmarek, Radomski, Pazura, Ossowski, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz, Różański.

Przewidywany powrót do Gdyni około godz. 18:30-19:00

KLJC2

SI Arka Gdynia - Barca Bolszewo
Zbiórka w dniu 12.09.20 r.(sobota) zbiórka godz. 13:30 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Pilch, Wierciszewski, Perdjon, Różański,

Pauza:
Idziaszek, Derc, Dubiela, Freiberg, Kłosowski, Wiśniewski, Matuszewski, Kaczmarek, Gnabasik, Ossowski, Śmigielski, Radomski, Szydłowski, Rokita, Zakrzewski, Lemke, Trzyński, Pazura, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz, Szteler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1107488
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012