Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLJC2

Gedania Gdańsk - SI Arka Gdynia
zbiórka w dniu 30.08.20 r.(niedziela) zbiórka godz. 10:00 Gdańsk ul. Hallera 201
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Idziaszek, Derc, Wiśniewski, Dubiela, Matuszewski, Freiberg, Kłosowski, Trzyński, Kaczmarek, Gnabasik, Smigielski, Szydłowski, Zakrzewski, Rokita, Lemke.

Pauza:
Pilch, Perdjon, Wierciszewski, Radomski, Pazura, Ossowski, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz, Szteler, Różański.

KLJC2

SI Arka Gdynia - Klif Chłapowo
Zbiórka w dniu 29.08.20 r.(sobota) zbiórka godz. 12:30 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Pilch, Wierciszewski, Szteler, Perdjon, Różański,

Pauza:
Idziaszek, Derc, Dubiela, Freiberg, Kłosowski, Wiśniewski, Matuszewski, Kaczmarek, Gnabasik, Ossowski, Śmigielski, Radomski, Szydłowski, Rokita, Zakrzewski, Lemke, Trzyński, Pazura, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz.

KLJ C2

Korona Żelistrzewo - SI Arka Gdynia
Zbiórka w dniu 26.08.20 r.(środa) zbiórka godz. 17:30 Żelistrzewo ul. Szkolna 2
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Derc, Wierciszewski, Freiberg, Szteler, Perdjon, Różański, Rokita, Trzciński,

Pauza:
Idziaszek, Pilch, Dubiela, Kłosowski, Wiśniewski, Matuszewski, Kaczmarek, Gnabasik, Ossowski, Śmigielski, Radomski, Szydłowski, Zakrzewski, Lemke, Pazura, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz.

Plan na tydzień:

Poniedziałek 24.08
19:00 Trening Witomino

Wtorek 25.08
15:00 Trening Witomino

Środa 26.08
15:00 Trening Witomino
Mecz KLJC2 Korona Żelistrzewo - Arka Gdynia

Czwartek 27.08
19:00 Witomino Trening Indywidualny

Piątek 28.08
19:00 Trening Witomino

Sobota 29.08 Mecz KLJC2 Arka Gdynia - Klif Chłapowo

Niedziela 30.08Mecz PLJC2 zbiórka godz. 10:00 Gedania Gdańsk - Arka Gdynia

KLJ C2

SI Arka Gdynia - GOSRiT Luzino
Zbiórka w dniu 22.08.20 r.(sobota) zbiórka godz. 15:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Pilch, Wierciszewski, Freiberg, Szteler, Perdjon, Różański, Rokita,

Pauza:
Idziaszek, Derc, Dubiela, Kłosowski, Wiśniewski, Matuszewski, Kaczmarek, Gnabasik, Ossowski, Śmigielski, Radomski, Szydłowski, Zakrzewski, Lemke, Trzciński, Pazura, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz.

PLJ C2

SI Arka Gdynia - Gryf Tczew
Zbiórka w dniu 20.08.20 r.(czwartek) zbiórka godz. 12:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Idziaszek, Derc, Wiśniewski, Dubiela, Wierciszewski, Kłosowski, Kaczmarek, Gnabasik, Ossowski, Smigielski, Szteler, Radomski, Szydłowski, Zakrzewski, Rokita, Lemke.

Pauza:
Pilch, Matuszewski, Freiberg, Trzciński, Pazura, Perdjon, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowicz, Różański.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1108460
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012