Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLJC2

SI Arka Gdynia - AP GKS Kowale
zbiórka w dniu 17.10.20 r.(sobota) zbiórka godz. 11:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Idziaszek, Wiśniewski, Wierciszewski, Matuszewski, Freiberg, Trzyński, Ossowski, Gnabasik, Smigielski, Kaczmarek, Szydłowski, Zakrzewski, Rokita, Lemke.

Pauza:
Pilch, Derc, Dubiela, Kłosowski, Perdjon, Szteler, Radomski, Pazura, Minga, Bien, Pasternacki, Czechowicz, Różański.


KLJC2

SI Arka Gdynia - AP KP Gdynia
Zbiórka w dniu 17.10.20 r.(sobota) zbiórka godz. 18:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Pilch, Różański, Perdjon, Szteler.

Pauza:
Idziaszek, Wiśniewski, Wierciszewski, Matuszewski, Freiberg, Trzyński, Ossowski, Gnabasik, Smigielski, Kaczmarek, Szydłowski, Zakrzewski, Rokita, Lemke, Derc, Dubiela, Kłosowski, Radomski, Pazura, Minga, Bien, Pasternacki, Czechowicz.

Plan na tydzień:

Poniedziałek 12.10
18:15 Trening Witomino

Wtorek 13.10
17:00 Trening Witomino

Środa 14.10
18:45 Trening Witomino

Czwartek 15.10
18:45 Trening Indywidualny Witomino

Piątek 16.10
18:15 Trening Witomino

Sobota 17.10
PLJC2 Arka Gdynia - AP GKS Kowale
zbiórka ul. Nauczycielska 9 godz. 11:00

Niedziela 18.10
Wolne ;-)

 

PLJC2

U-2 Bytów - SI Arka Gdynia
zbiórka w dniu 10.10.20 r.(sobota) zbiórka godz. 7:50 Gdynia ul. Nauczycielska 9 (wyjazd busem)
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, prowiant na drogę.

Powołani:
Idziaszek, Pilch, Wiśniewski, Matuszewski, Wierciszewski, Ossowski, Freiberg, Kłosowski, Gnabasik, Smigielski, Szydłowski, Szteler, Zakrzewski, Lemke, Kaczmarek, Rokita, Różański.

Pauza:
Derc, Perdjon, Trzyński, Dubiela, Radomski, Pazura, Minga, Bień, Pasternacki, Czechowicz.

Przewidywalny powrót około godz. 15:00

Plan na tydzień:

Poniedziałek 05.10
18:15 Trening Witomino

Wtorek 06.10
17:00 Trening Witomino

Środa 07.10
18:45 Trening Witomino

Czwartek 08.10
18:45 Trening Indywidualny Witomino

Piątek 09.10
18:15 Trening Witomino

Sobota 10.10
PLJC2 U-2 Bytów - Arka Gdynia
zbiórka ul. Mickiewicza 13 godz. 10:00

Niedziela 11.10
Wolne ;-)

KLJC2

Jedynka Reda - SI Arka Gdynia
Zbiórka w dniu 03.10.20 r.(sobota) zbiórka godz. 10:00 Reda ul. Łąkowa 59
Przyjeżdżamy w dresie lub spodenkach wyjściowych (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Pilch, Idziaszek, Wiśniewski, Wierciszewski, Matuszewski, Freiberg, Kłosowski, Gnabasik, Śmigielski, Ossowski, Różański, Rokita, Perdjon, Szteler, Radomski.

Pauza:
Derc, Dubiela, Szydłowski, Zakrzewski, Lemke, Kaczmarek, Trzyński, Pazura, Minga, Bien, Pastetnacki, Czechowic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1108470
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012