Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

 OBOWIĄZUJĄ ORZECZENIA O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU

wydane TYLKO przez

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie / filia w Gdyni
GRUPA ZASADNICZA "A"

 

Zawodnik

Data ważności badania

1

Belka Euzebiusz

20.01.2018

2

Bień Mateusz

22.03.2018

3

Cichy Dominik

06.10.2017

4

Freiberg Filip

05.03.2018

5

Gnabasik Oskar

27.12.2017

6

Idziaszek Adam

26.01.2018

7

Król Mikołaj

12.01.2018

8

Kaczmarek Miłosz

21.01.2018

9

Kolasa Maciej

24.12.2017

10

Maciejowski Maksymilian

04.02.2018

11

Małkowski Martin

24.10.2017

12

Pasternacki Nikodem

01.02.2018

13

Pazura Paweł

25.03.2017

14

Radomski Artur

21.03.2018

15

Rokita Borys

21.10.2017

16

Rozmarynowski Wiktor

02.02.2018

17

Różański Hubert

18.11.2017

18

Schwarz Hubert

22.11.2017

19

Szydłowski Mikołaj

05.11.2017

20

Wiśniewski Igor

28.02.2017

21

22

23

Zakrzewski Przemek

Kłosowski Mateusz

Dubiela Igor

13.03.2018

28.10.2017

24.10.2017

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 OBOWIĄZUJĄ ORZECZENIA O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU

wydane TYLKO przez

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie / filia w Gdyni
GRUPA SZKOLENIOWA "B"

IMIĘ I NAZWISKO DATA WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI
1. Oskar Perdjon  1.12.2017  
2. Oskar Kolenda  02.04.2018  
3. Kuba Labudda                          05.12.2017  
4. Olaf Matuszewski  28.02.2018  
5. Kamil Głowacki  12.01.2018  
6. Maciej Zaliński  11.11.2017  
7. Paweł Gryglicki  10.01.2018  
8. Dawid Śmigielski  27.11.2017  
9. Maksymilian Pilch  19.10.2017  
10. Szymon Skrodzki  06.11.2017  
11. Kajetan Trzyński  10.11.2017  
12. Michał Dajnowiec  20.03.2018  
13. Mikołaj Janiszewski  28.10.2017  
14. Krzysztof Koss  20.11.2017  
15. Dawid Ksionek  24.10.2017  
16. Jan Malanowski  20.11.2017  
17. Alexander Łukasiewicz  06.03.2018  
18. Maciej Markowski  18.03.2018  
 19. Daniel Piórkowski  09.03.2018  
20. Kordian Wierciszewski  02.02.2018  
     

        

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 707615
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012