Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Już dziś 05 sierpnia startuje jesienny nabór chłopców urodzonych w roku 2008, do grupy naborowej "TURBOCIKI". W sobotę 23 sierpnia równoległy nabór ruszy w drugiej podgrupie, o równie wdzięcznej nazwie "SZPROTKI". Wszystkie uśmiechnięte i zainteresowane sportem dzieci zapraszamy na zajęcia!

Podgrupa TURBOCIKI w miesiącu sierpniu zajęcia odbywać będzie na obiektach GOSiR przy ul. Olimpijskiej 5 - boisko treningowe, we wtorki, środy i czwartki o godz. 19.00. Trenerem prowadzącym jest Mirosław Zimny, tel. 501 643 089.

---------------------------------------------------------------------------

Podgrupa SZPROTKI zajęcia przeprowadzać będzie na terenie Ośrodka Treningowego SI ARKA, w Gdyni Witominie, w soboty 23 i 31 sierpnia o godz. 8.00 rano. Od 01 września zajęcia odbywać się będą właśnie w soboty o godz. 8.00 oraz we środy o godz. 18.30. Trenerem prowadzącym jest Tomasz Janiak, tel. 508 356 594.

-------------------------------------------------------------------------

WSZYSTKIE dzieci z powyższych grup obowiązują:

1/ zaświadczenie od lekarza pediatry lub lekarza rodzinnego lub ewentualnie - lecz niekoniecznie - od lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w zajęcia sportowo-rekreacyjnych.

2/ deklaracja uczestnictwa, którą należy pobrać T U T A J  a następnie wypełnić, czytelnie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami.

 

A WIĘC - DO ZOBACZENIA NA BOISKU !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1071894
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012