Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Liga D2 grupa II zbiórka 24.03.2019 godzina 13.15 Witomino

Powołania :

1.Siedlecki Bartek

2. Skoczek Michał

3. Górecki Igor

4. Miller Aleksander

5. Giedrys Adam

6. Kiepuszewski Staś

7. Strugała Hubert

 

Przyjeżdżamy w kurtkach Delkom ,dresach wyjściowych Delkom , zabieramy Dresy wyjściowe Delkom ,getry żółte,niebieskie ,ochraniacze , buty na nawierzchnię sztuczną

 

Liga D2 grupa III zbiórka 24.03.2019 wyjazd godzina 12.00 Witomino ( bus )

Powołania :

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Czapski Jakub

3. Godlewski Tomasz

4. Kędziora Tomasz

5. Filipowicz Nathan

6. Rybant Filip

7. Superson Nikodem

8. Supiński kamil

9. Szymerowski Mikołaj

10.Wojciechowski Jakub

11. Puzdrowski Mundek

12. Kas Kacper

13. Twarowski Igor

14. Goike Filip

Przyjeżdżamy w kurtkach Delkom , zabieramy dresy treningowe Delkom,stroje meczowe Żółte adidas Delkom, getry żółte i niebieskie,ochraniacze, buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną,

Od dnia dzisiejszego wszystkie treningi odbywać się będą na boisku Witomino ul. Nauczycielska 9

Poniedziałek - godz. 17:00

Wtorek godz. - 18:30 

Środa godz. - 17:00

Czwartek - godz. 17:00

Grupa III

Zbiórka Witomino godzina 10.15 16.03.2019

Powołania:

1. Czapski Jakub

2. Szymerowski Mikołaj

3. Kas Kacper

4. Kędziora Tomasz

5. Filipowicz Nathan

6. Goike Filip

7. Kreft Maciej

Przyjeżdżamy w kurtkach i dresach Delkom , zabieramy ochraniacze ,buty na nawierzchnię sztuczną, getry żółte i niebieskie ,termo

Grupa II

Zbiórka CHecz ul. Zamenhofa godzina 9.15 16.03.2019

Powołania : 1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Siedlecki Bartosz

3.Skoczek Michał

4. Miller Aleks

5. Strugała Hubert

6. Giedrys Adm

7. Rybant Filip

8. Kiepuszewski Staś

9. Wojciechowski Jakub

10. Sas Leon

11. Supiński Kamil

12. Twarowski Igor

13. Superson Nikodem

14. Puzdrowski Mundek

15. Górecki Igor

Przyjeżdżamy w kurtkach i dresach Delkom ,zabieramy stroje Meczowe Żółte adidas Delkom, ochraniacze , buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną ,ochraniacze, żółte getry, termo

Zbiórka ( sobota ) godzina 13.15 Witomino

Powołania :

1. Siedlecki Bartek

2. Rybant Filip

3. Giedrys Adam

4. Górecki Igor

5. Superson Nikodem

6. Skoczek Michał

7. Miller Aleks

8. Wojciechowski Kuba

9. Strugała Hubert

10. Matyjaszczyk Wiktor ?

11. Supiński Kamil

12. Puzdrowski Mundek

13. Sas Leon

14. Kas Kacper

15. Kędziora Tomek

Przyjeżdżamy w dresach Delkom , zabieramy dresy treningowe Delkom ,strój meczowy żółty Adidas Delkom, żółte getry, ochraniacze.

Zbiórka godzina 14.15 Gdańsk ul. Traugutta

Powołania:

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Siedlecki Bartosz

3. Skoczek Michał

4. Strugała Hubert

5. Giedrys Adam

6. Supiński Kamil

7. Ryband Filip

8. Superson Nikodem

9. Puzdrowski Mundek

10. Twarowski Igor

11. Kiepuszewski Staś

12. Miller Aleksander

13. Kas Kacper

14 Sas Leon

15. Górecki Igor

16. Czapski Jakub

17. Kędziora Tomasz

Przyjeżdżamy w kurtkach Delkom , dresach wyjściowych Delkom,zabieramy stroje meczowe żółte ,niebieskie getry,ochraniacze,termo, buty na nawierzchnię sztuczną,czapki,rękawiczki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 950664
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012