Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Liga D1 29.09.2019

 

Zbiórka godzina 10.15 Gdynia ul. Zamenhofa 17

Powołania:

1. Szymerowski Mikołaj

2. Kreft Maciej

3. Bartlewski Olaf

4. Kas Kacper

5. Godlewski Tomasz

6. Filipowicz Nathan

7. Czapski Jakub

8. Wojciechowski Jakub

Przyjeżdżamy w dresach adidas Delkom, zabieramy getry żółte i niebieskie ,buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną

Liga D2 29.09.2019

z

Zbiórka godzina 17.15 Gdańsk ul. budowlanych 49 Powołania:

1. Siedlecki Bartosz

2. Kędziora Tomasz

3. Giedrys Adam

4. Sas Leon

5. Górecki Igor

6. Skoczek Michał

7. Kiepuszewski Staś

8. Jaros Natanel

9. Puzdrowski Mundek

10. Strugała Hubert

11. Twarowski Igor

12. Rybant Filip

13. Supiński Kamil

Przyjeżdżamy w dresach Delkom , zabieramy stroje meczowe żółte adidas delkom ,żółte i niebieskie getry, buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną

Turniej Ekstra talent

21.09.2019 zbiórka 9.30 Witomino

Powołania:

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Siedlecki Bartosz

3. Szymerowski Mikołaj

4. Kreft Maciej

5. Goike Filip

6. Kas Kacper

7. Soja Bartek

8. Bartlewski Olaf

9. Miller Aleks

10. Godlewski Tomasz

11. Skoczek Michał

12. Filipowicz Nathan

Przyjeżdżamy w dresach delkom zabieramy stroje meczowe niebieskie delkom , żółte i niebieskie getry,termo

 

Liga D1 grupa II

 

22.09.2019 zbiórka godzina 8.15 Witomino

Powołania:

1. Szymerowski Mikołaj

2. Kreft Maciej

3. Bartlewski Olaf

4. Goike Filip

5. Kas Kacper

6. Miller Aleksander

7. Godlewski Tomasz

8. Filipowicz Nathan

Przyjeżdżamy w dresach delkom zabieramy żółte i niebieskie getry , termo

 

Liga D2 grupa III

22.09.2019 zbiórka godzina 10.15 Witomino

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2. Kędziora Tomasz

3. Giedrys Adam

4. Sas Leon

5. Superson Nikodem

6. Górecki Igor

7. Skoczek Michał

8. Kiepuszewski Staś

9. Jaros Natanel

10. Puzdrowski Mundek

11. Strugała Hubert

12. Twarowski Igor

13. Ryband Filip

14. Supiński Kamil

Przyjeżdżamy w dresach delkom, zabieramy stroje meczowe żółte adidas delkom , żółte i niebieskie getry , termo

Liga D1 grupa II Zbiórka 15.15

Przejazdowo ul. Jesionowa 8

Powołania :

1. Supiński Kamil

2. Goike Filip

3. Kreft Maciej

4. Filipowicz Nathan

5. Miller Aleks

6. Godlewski Tomasz

7. Szymerowski Mikołaj

8. Wojciechowski Jakub

9. Bartlewski Olaf

Przyjeżdżamy w dresach Delkom, getry żółte i niebieskie , buty na nawierzchnię sztuczna i naturalną

 

Liga D2 grupa III

Zbiórka 14.15 Gdańsk ul. Traugutta

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2 Skoczek Michał

3. Giedrys Adam

4. Górecki Igor

5. Puzdrowski Mundek

6. Kiepuszewski Staś

7. Czapski Jakub

8. Superson Nikodem

9. Strugała Jakub

10. Kędziora Tomasz

11. Sas Leon

12. Twarowski Igor

13. Jaros Natanel

Przyjeżdżamy w dresach Delkom,zabieramy strój meczowy żółty adidas delkom,żółte i niebieskie getry, buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną,

7.09 Sobota
Zbiórka godz.10.00 Witomino
Powołani: Goike, Kreft, Filipowicz, Miller, Godlewski, Szymerowski, Wojciechowski, Bartlewski, Ryband

8.09 Niedziela
Zbiórka 12.45 Witomino
Powołani: Siedlecki, Matyjaszczyk, Skoczek, Giedrys, Górecki, Puzdrowski, Kiepuszewski, Czapski, Superson, Strugała, Kędziora, Sas, Supiński, Twarowski, Jaros.
Sprzęt: strój meczowy żółty DELKOM, getry żółte i niebieskie

WSZYSCY przychodzimy w dresach DELKOM
Zabieramy getry żółte, niebieskie

SOBOTA

Trening pokazowy

MRKS Gdańsk, ul. Załogowa 1

Zbiórka godz. 10.15

Przyjazd w dresach DELKOM. Zabieramy żółte i niebieskie getry, oraz buty na naturalną nawierzchnie, reszta sprzętu będzie przygotowana. Bramkarze zabierają stroje bramkarskie.

Lista zawodników potwierdzonych: Górecki, Siedlecki, Kiepuszewski, Kędziora, Ryband, Skoczek, Supiński, Godlewski, Szymerowski, Sas, Puzdrowski, Superson, Kas, Bartlewski, Jaros + 3 zawodników z rocznika 2007.

 

NIEDZIELA

Mecz ligowy


Gdańsk ul. Wyzwolenia 8.

Zbiórka 15.15

Sprzęt: Strój żółty adidas DELKOM, żółte i niebieskie getry, buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną.

Powołani: Siedlecki, Matyjaszczyk, Skoczek, Puzdrowski, Kiepuszewski, Superson, Sas, Godlewski, Kas, Jaros, Górecki, Supiński, Goike, Kędziora, Ryband.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1026884
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012