Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami.
Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia,
wiele radości, a przede wszystkim szczęście w miłości!
Szczęśliwego Nowego Roku!
Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,
wszyscy – wszystkim ślą życzenia!
Przy tej pięknej sposobności,
życzymy Państwu dużo radości!

Wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2020 życzy Kadra  rocznika 2008

02.01.2020 Witomino 15.30 (getry żółte)

03.01.2020 Stadion Rugby sparing 17.30

04.01.2020 Arka Gdynia CUP zbiórka 10.00 - cały zespół ( zabieramy dresy wyjściowe adidas delkom ,nowe stroje meczowe żółte adidas delkom , żółte i niebieskie getry )

Ceremonia otwarcia Arka Gdynia Cup 04.01.2020 godzina 14.00 Hala Gdynia Arena

05.01.2020 Arka Gdynia CUP

06.01.2020 - wolne

07.01.2020 - Witomino 18.30 ( getry niebieskie )

08.01.2020 - Witomino 17.00 ( getry Żółte )

09.01.2020 - Witomino - 15.30 ( getry niebieskie )

Na każdy trening zabieramy odzież termo ( góra,dół) ortalion , czapki,rękawiczki klubowy ,dresy treningowe , getry żółte i niebieskie ,

11-18.01.2020 obóz Kołobrzeg

Zbiórka 14.12.2019 godzina 15.15 ( sparing będzie trwał do około godziny 20.15 ) Gdańsk ul. Budowlanych 49/5

Powołania:

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Siedlecki Bartosz

3. Górecki Igor

4. Miller Aleksander

5. Jaros natanel

6. Skoczek Michał

7. Giedrys Adam

8. Supiński Kamil

9. Strugała Hubert

10. Kiepuszewski Staś

11. Puzdrowski Edmund

12. Czapski Jakub

13. Sas Leon

14. Twarowski Igor

15. Godlewski Tomasz

Przyjeżdżamy w kurtkach delkom, dresach wyjściowych delkom, zabieramy dresy treningowe delkom, strój żółty meczowy adidas delkom, czapki, rękawiczki,termo ,buty na nawierzchnię sztuczną , termos

 

15.12.2019 zbiórka 8.30 (do około 13.30) Gdańsk ul .Budowlanych 49/5

Zbiórka 07.12.2019 godzina 7.45 ul. Nagietkowa 73

Arka Gdynia Żółta

Powołania:

1. Siedlecki Bartosz

2. Jaros Natanel

3. Górecki Igor

4. Skoczek Michał

5. Kiepuszewski Staś

6. Supiński Kamil

7. Strugała Hubert

8. Giedrys Adam

9. Miller Aleks

10. Twarowski Igor

11. Jarot Patryk

Arka Gdynia niebieska Zbiórka 07.12.2019 godzina 12.00 ul. Nagietkowa 73

Powołania:

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Sas Leon

3. Goike Filip

4. Kas Kacper

5. Wojciechowski Jakub

6. Czapski Jakub

7. Godlewski Tomasz

8. Kreft Maciej

9. Szymerowski Mikołaj

10. Puzdrowski Edmund

Zabieramy strój meczowy żółty adidas delkom , getry żółte i niebieskie ,legitymację szkolną , koszt 30 zł /osoba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1071903
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012