Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Dnia 31 sierpnia weźmiemy udział w treningu pokazowym w ramach egzaminów trenerskich UEFA A w Gdańsku.
Zbiórka: MRKS Gdańsk, ul. Załogowa 1 godz 12.40
Obowiązuje strój żółty meczowy DELKOM, niebieskie spodenki, żółte getry, obuwie na naturalną nawierzchnię.
Przyjeżdżamy w dresach DELKOM.
Powołani:
Siedlecki, Matyjaszczyk, Supiński, Ryband, Giedrys, Skoczek, Sas, Kas, Superson, Kiepuszewski, Miller, Wojciechowski, Górecki, Strugała, Twarowski, Puzdrowski, Czapski, Kędziora.
Proszę o potwierdzenie obecności do kierownika Bartka.

Zbiórka godzina 12.30 Witomino

Powołania

1.Kas Kacper

2.Wojciechowski Jakub

3. Kiepuszewski Staś

4.Skoczek Michał

5.Supiński Kamil

6.Superson Nikodem

7. Sas Leon

8. Godlewski Tomasz

Zabieramy strój meczowy adidas delkom , żółte i niebieskie getry

PROSZĘ O UREGULOWANIE SKŁADEK ZA MIESIĄC: CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ 

nr. konta: Bartosz Zaryczański 93 1240 1239 1111 0010 0224 1701

W niedzielę 18.08 rozegramy pierwszy mecz ligowy.

Zbiórka: godz.10.15 Sopot ul. 23 marca 98.

Sprzęt: Przyjazd w dresach DELKOM. Zabieramy strój żółty adidas DELKOM, niebieskie getry, buty na sztuczną i naturalną nawierzchnię.

Powołani: Matyjaszczyk, Siedlecki, Filipowicz, Ryband, Giedrys, Skoczek, Kiepuszewski, Superson, Twarowski, Puzdrowski, Kędziora, Czapski, Strugała, Kas, Sas.

Zbiórka godzina 13.45 Gdańsk ul. Traugutta

Powołania:

1. Siedlecki Bartosz

2. Matyjaszczyk Wiktor

3. Skoczek Michał

4. Giedrys Adam

5. Sas Leon

6. Kas Kacper

7. Ryband Filip

8. Puzdrowski Mundek

9. Superson Nikodem

10. Kędziora Tomasz

11. Czapski Jakub

12. Supiński Kamil

13.Twarowski Igor

14. Kiepuszewski Stanisław

15. Strugała Hubert

16. Natanel Jaros

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom ,zabieramy stroje meczowe żółte adidas delkom , niebieskie getry, buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną ,

18.06.2019 Mecz ligowy godzina 11.00 D2 grupa III powołania w piątek wieczorem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1025299
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012