Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

12.10.2019 D1 grupa II

Zbiórka godzina 12.00 Gdynia ul. Olimpijska 5

Powołania :

1. Godlewski Tomasz

2. Bartlewski Olaf

3. Filipowicz Nathan

4. Szymerowski Mikołaj

5. Wojciechowski Jakub

6. Kas Kacper

7. Kreft Maciej

8. Goike Filip

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych delkom zabieramy getry żółte i niebieskie , dresy treningowe adidas delkom

13.10.2019 D2 grupa I

Zbiórka godzina 10.15 Luzino ul. Mickiewicza 22

Powołania:

1. Siedlecki Bartosz

2. Giedrys Adam

3. Superson Nikodem

4. Kędziora Tomasz

5. Kiepuszewski Staś

6. Puzdrowski Mundek

7. Ryband Filip

8. Czapski Jakub

9. Supiński Kamil

10. Strugała Hubert

11. Sas Leon

12. Jaros Nathan

13. Górecki Igor

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych adidas Delkom , zabieramy stroje meczowe żółte adidas delkom , żółte i niebieskie getry , dresy treningowe adidas delkom ,buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną

 

13.10.2019 D2 grupa I

Zbiórka godzina 10.15 Gdańsk ul. Smoleńska 5/7

Powołania :

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Skoczek Michał

3. Twarowski Igor

4. Miller Aleksander

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych adidas delkom, zabieramy stroje meczowe adidas delkom, żółte i niebieskie getry , dresy treningowe adidas delkom ,buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną

D1 grupa II 05.10 zbiórka godzina 10.00 Witomino

Powołania:

1. Bartlewski Olaf

2. Godlewski Tomasz

3. Filipowicz Nathan

4. Szymerowski Mikołaj

5. Wojciechowski Jakub

6. Kas Kacper

7. Kreft Maciej

8. Czapski Jakub

Przyjeżdżamy w dresach Delkom , zabieramy getry żółte i niebieskie ,dresy treningowe delkom

 

D2 grupa III 05.06.2019 zbiórka godzina 12.30 Witomino

 

Powołania:

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Skoczek Michał

3. Twarowski Igor

4. Miller Aleksander

Przyjeżdżamy w dresach delkom ,zabieramy dresy treningowe delkom,żółte meczowe stroje adidas delkom, żółte i niebieskie getry

 

D2 grupa I 06.10.2019 zbiórka 12.45 Witomino

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2. Jaros Natanel

3. Giedrys Adam

4. Kędziora Tomek

5. Górecki Igor

6. Kiepuszewski Staś

7. Puzdrowski Mundek

8. Ryband Filip

9. Supiński Kamil

10. Strugała Hubert

11. Sas Leon Przyjeżdżamy w dresach delkom, zabieramy dresy treningowe delkom, żółte meczowe stroje adidas delkom,żółte i niebieskie getry

Zgrupowanie zimowe zbliża się małymi kroczkami więc już czas na kilka spraw organizacyjnych,a mianowicie miejscem naszego zgrupowania będzie miasto Kołobrzeg gdzie będziemy spali i trenowali na obiektach MOSiR-U Kołobrzeg w obrębie kompleksu Milenium.Uczestnikami zgrupowania będą roczniki 2005,2008 A i B,koszt obozu to 1,300 zł płatne w czterech ratach i poniżej przedstawiamy harmonogram wpłat.

Październik 25 wpłata zadatku 450 zł (nie podlega zwrotowi)

Listopad 25 wpłata zaliczki 450 zł

Grudzień 20 wpłata zaliczki 200 zł

Styczeń 8 wpłata zaliczki 200 zł

Liga D1 29.09.2019

 

Zbiórka godzina 10.15 Gdynia ul. Zamenhofa 17

Powołania:

1. Szymerowski Mikołaj

2. Kreft Maciej

3. Bartlewski Olaf

4. Kas Kacper

5. Godlewski Tomasz

6. Filipowicz Nathan

7. Czapski Jakub

8. Wojciechowski Jakub

Przyjeżdżamy w dresach adidas Delkom, zabieramy getry żółte i niebieskie ,buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną

Liga D2 29.09.2019

z

Zbiórka godzina 17.15 Gdańsk ul. budowlanych 49 Powołania:

1. Siedlecki Bartosz

2. Kędziora Tomasz

3. Giedrys Adam

4. Sas Leon

5. Górecki Igor

6. Skoczek Michał

7. Kiepuszewski Staś

8. Jaros Natanel

9. Puzdrowski Mundek

10. Strugała Hubert

11. Twarowski Igor

12. Rybant Filip

13. Supiński Kamil

Przyjeżdżamy w dresach Delkom , zabieramy stroje meczowe żółte adidas delkom ,żółte i niebieskie getry, buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną

Turniej Ekstra talent

21.09.2019 zbiórka 9.30 Witomino

Powołania:

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Siedlecki Bartosz

3. Szymerowski Mikołaj

4. Kreft Maciej

5. Goike Filip

6. Kas Kacper

7. Soja Bartek

8. Bartlewski Olaf

9. Miller Aleks

10. Godlewski Tomasz

11. Skoczek Michał

12. Filipowicz Nathan

Przyjeżdżamy w dresach delkom zabieramy stroje meczowe niebieskie delkom , żółte i niebieskie getry,termo

 

Liga D1 grupa II

 

22.09.2019 zbiórka godzina 8.15 Witomino

Powołania:

1. Szymerowski Mikołaj

2. Kreft Maciej

3. Bartlewski Olaf

4. Goike Filip

5. Kas Kacper

6. Miller Aleksander

7. Godlewski Tomasz

8. Filipowicz Nathan

Przyjeżdżamy w dresach delkom zabieramy żółte i niebieskie getry , termo

 

Liga D2 grupa III

22.09.2019 zbiórka godzina 10.15 Witomino

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2. Kędziora Tomasz

3. Giedrys Adam

4. Sas Leon

5. Superson Nikodem

6. Górecki Igor

7. Skoczek Michał

8. Kiepuszewski Staś

9. Jaros Natanel

10. Puzdrowski Mundek

11. Strugała Hubert

12. Twarowski Igor

13. Ryband Filip

14. Supiński Kamil

Przyjeżdżamy w dresach delkom, zabieramy stroje meczowe żółte adidas delkom , żółte i niebieskie getry , termo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1080469
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012