Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Zbiórka 14.04.2019 godzina 11.15 Witomino

Powołania:

1. Siedlecki Bartosz

2. Matyjaszczyk Wiktor

3. Czapski Jakub

4. Skoczek Michał

5. Giedrys Adam

6. Twarowski Igor

7. Miller Aleksander

8. Strugała Hubert

9. Górecki Igor

10. Kiepuszewski Staś

11. Król Mikołaj

12. Supiński Kamil

13. Ryband Filip

14. Puzdrowski Mundek

15. Wojciechowski Jakub

16. Godlewski Tomasz

17.Kędziora Tomasz

Przyjeżdżamy w dresach Delkom ,zabieramy stroje meczowe żółte adidas Delkom,dresy treningowe adidas Delkom,żółte i niebieskie getry,ochraniacze,buty na nawierzchnię sztuczną

06.04.2019 Zbiórka godzina 11.15 Witomino

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2. Matyjaszczyk Wiktor

3. Skoczek Michał

4. Strugała Hubert

5. Giedryś Adam

6. Kiepuszewski Staś

7. Twarowski Igor

8. Ryband Filip

9. Górecki Igor

10. Sas Leon

11. Godlewski Tomasz

12. Puzdrowski Mundek

13. Supiński Kamil

14. Kędziora Tomasz

15. Kreft Maciej

16. Szymerowski Mikołaj

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom.Zabieramy dresy treningowe Delkom,strój meczowy żółty adidas Delkom, żółte,niebieskie getry,ochraniacze,buty na nawierzchnię sztuczną.

06.04.2019 Zbiórka godzina 11.15 Witomino

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2. Matyjaszczyk Wiktor

3. Skoczek Michał

4. Strugała Hubert

5. Giedryś Adam

6. Kiepuszewski Staś

7. Twarowski Igor

8. Ryband Filip

9. Górecki Igor

10. Sas Leon

11. Godlewski Tomasz

12. Puzdrowski Mundek

13. Supiński Kamil

14. Kędziora Tomasz

15. Kreft Maciej

16. Szymerowski Mikołaj

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom.Zabieramy dresy treningowe Delkom,strój meczowy żółty adidas Delkom, żółte,niebieskie getry,ochraniacze,buty na nawierzchnię sztuczną.

30.03 zbiórka godzina 12.15 Gdańsk ul. GEN.Józefa Hellera

Powołania:

1. Schwarz Hubert

2. Siedlecki Bartosz

3. Czapski Jakub

4. puzdrowski Mundek

5. Twarowski Igor

6. Supiński Kamil

7. Kas Kacper

8. Godlewski Tomasz

9. Rozmarynowski Wiktor

10 Freiberg Filip

11. Maciejowski Maks

12. Szymerowski Mikołaj

13. Kreft Maciej

14. Wojciechowski Jakub

15. Kędziora Tomasz

16. Rybant Filip

17. Sas Leon

Przyjeżdżamy w kurtkach Delkom,dresach wyjściowych Delkom,zabieramy dresy treningowe Delkom,stroje meczowe adidas delkom,ochraniacze,getry żółte i granatowe,buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną .

 

31.03 zbiórka godzina.10.15 Witomino ul. Nauczycielska

Powołania:

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Derc Mateusz

3. Pazura Paweł

4. Czechowicz Kacper

5. Kordian Wierciszewski

6. Goike Filip

7. Rokita Borys

8. Król Mikołaj

9. Strugała Hubert

10. Kiepuszewski Staś

11. Skoczek Michał

12. Giedrys Adam

13. Górecki Igor

14. Miler Aleksander

15. Filipowicz Nathan

Przyjeżdżamy w kurtkach Delkom,dresach wyjściowych Delkom,zabieramy dresy treningowe Delkom,

stroje meczowe adidas Delkom,żółte,granatowe getry,ochraniacze,buty na nawierzchnię sztuczną

ROCZNIK 2008 GRUPA A BĘDZIE WYPROWADZAĆ DRUŻYNĘ ARKI W MECZU DERBOWYM WE WTOREK O 20:30 .

ILOŚĆ MIEJSC ZOSTANIE PODANA W PONIEDZIAŁEK. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1026884
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012