Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

STOLEMSTOLEM GNIEWINO – ARKA GDYNIA SIarkagdynia

Sportowa 1, 84-250 Gniewino

Środa, 5 Kwietnia 17:00

23 kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna"

Arka Gdynia: Krzebietke, Dyrlaga - Supiński, Kuśnierczak, Kamiński, Giedrys, Urbański, Kiepuszewski, Smolak, Soja, Butlewski, Puzdrowski, Rawlik, Dębski, Superson, Strugała

Wyposażenie:  koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię naturalną i sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 14:30 NSR – wyjazd busem

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – PIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKIPILECZKA

Nauczycielska 9, 81-538 Gdynia

Sobota, 1 Kwietnia 13:00

19 kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna

Arka Gdynia: Dyrlaga, Kondracik, Supiński, Superson, Strugała, Smolak, Rawlik, Butlewski, Kamiński, Giedrys, Dębski, Urbański, Morus, Bartlewski, Soja, Sas

Wyposażenie:  koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 12:00

arkagdyniaCHOJNICECHOJNICZANKA CHOJNICE – ARKA GDYNIA SI

Bałtycka 1, 89-600 Chojnice

Środa, 29 Marca 19:00

16 kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna"

Arka Gdynia: Kondracik, Krzebietke, Supiński, Superson, Strugała, Smolak, Rawlik, Butlewski, Kiepuszewski, Kamiński, Giedrys, Dębski, Urbański, Morus, Skoczek 

Wyposażenie:  koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 15:00 – wyjazd busem

DSPNKWIDZYNPLJC1 DSPN KWIDZYN - ARKA GDYNIA SI arkagdynia

Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn

Niedziela, 26 Marca 11:00

18 kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna"

Arka Gdynia: Krzebietke, Dyrlaga, Jarnot, Strugała, Supiński, Krefft, Kamiński, Dębski, Smolak, Urbański, Butlewski, Superson, Kuśnierczak, Kowalski, Puzdrowski, Giedrys, Kiepuszewski

Wyposażenie:  koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię naturalną i sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 08:00 NSR, wyjazd busem

-------------------------------------------------------

orkanrumiaKLJC1 ORKAN RUMIA - ARKA GDYNIA SIarkagdynia

Bukowa , 84-230 Rumia

Niedziela, 26 Marca 11:00

12 kolejka, Gdańsk: C1 Trampkarz Grupa 1

Arka Gdynia: Bartlewski, Sas, Skoczek, Rawlik, Kondracik, Morus

Wyposażenie:  koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię naturalną i sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 10:00 na miejscu

pomorzearkagdyniaPLJC1 ARKA GDYNIA SI – AS POMORZE

Nauczycielska 9, 81-538 Gdynia

Sobota, 18 Marca 11:00

17 kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna"

Arka Gdynia: Krzebietke, Kondracik, Bartlewski, Butlewski, Dębski, Giedrys, Jarnot, Kamiński, Kowalski, Krefft, Kuśnierczak, Puzdrowski, Sas, Skoczek, Smolak, Strugała, Supiński, Urbański 

Wyposażenie:  koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1305900
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012